Galler Prensi Charles

26.03.2020

amp templates
Seviye 1
Galler Prensi Charles, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in oğlu. O 71 yaşında. Prens Charles’a koronavirüs testi yaptılar. Test pozitif.
Bu sebeple bir açıklama yaptılar. Açıklamaya göre Prens Charles'ın hastalığı hafif. Sağlık durumu iyi.
Prens Charles’ın eşi Camilla 72 yaşında. Ona da test yaptılar ancak sonuç negatif.
Prens Charles ve eşi İskoçya'daki evlerinde yaşayacaklar. Kimse ile görüşmeyecekler.
Prens virüsü kimden aldı? Bunu tespit etmek mümkün değil. Çünkü Prens son haftalarda çok sayıda etkinliğe gitti.
Prens, en son 12 Mart'ta bir etkinliğe gitti. Prens birkaç günden beri evden çalışıyor.
Seviye 2
İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in oğlu ve tahtın varisi Galler Prensi Charles'ın koronavirüs testi pozitif çıktı.
Bu konuda bir açıklama yaptılar ve 71 yaşındaki Prens Charles'ın hafif semptomlar gösterdiğini, genel sağlık durumunun iyi olduğunu ifade ettiler.
Açıklamaya göre, 72 yaşındaki eşi Camilla'ya da test yaptılar ancak sonuç negatif çıktı. Prens Charles ve eşi İskoçya'daki konutlarında kendilerini karantinaya aldılar.
Açıklamaya göre Prens son haftalarda kamuoyu önünde çok sayıda etkinliğe katıldı. Bu sebeple virüsü kimden kaptığını tespit etmek mümkün değil.
Prens, son olarak 12 Mart'ta kamuya açık bir etkinliğe katıldı. Prens'in son birkaç gündür evden çalışmaya devam ettiğini belirttiler.
Seviye 3
İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in oğlu ve tahtın varisi Galler Prensi Charles'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı.
Yapılan açıklamada, 71 yaşındaki Prens Charles'ın hafif semptomlar gösterdiği, bunun dışında genel sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Açıklamaya göre, 72 yaşındaki eşi Cornwall Düşesi Camilla'ya da test yapıldı ancak sonuç negatif çıktı.
Prens Charles ve eşinin İskoçya'nın Balmoral kentindeki konutlarında kendilerini tecrit altında tuttukları ifade edildi.
Açıklamada Prens’in son haftalarda kamuoyu önünde çok sayıda etkinliğe katıldığı için virüsü kimden kaptığını tespit etmenin mümkün olmadığı ifade edildi.
Prens, son olarak 12 Mart'ta kamuya açık bir etkinliğe katılmıştı. Prens'in son birkaç gündür evden çalışmaya devam ettiği belirtildi.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır