Ford Solunum Cihazı Üretecek

31.03.2020

website templates
Seviye 1
Ford şirketi otomobil üretiyor. Şimdi üretim değişecek. Ford hastaneler için bir şeyler yapmaya başlayacak.
Doktorlar ve polis memurları koronavirüs hastalarına çok yakın. Onların işleri çok tehlikeli. Onlar kolayca hasta olabilir. Onların, solunum cihazlarına ve maskelere ihtiyacı var. Herkes için yeterli solunum cihazı yok.
Şirketler yardım etmek istiyor. Büyük ABD otomobil şirketleri solunum cihazı ve maske yapmaya başladı. Farklı şirketler farklı parçalar yapacak. Parçaları bir araya getirecekler. İşlerini iyi planlamalılar. Hızlı çalışmalılar.
Ford her hafta 100.000 yüz maskesi yapmak istiyor. Şirket ayrıca önümüzdeki 100 günde 50 bin solunum cihazı yapacak. Solunum cihazları elektriksiz çalışacak. Üretim Ford'un Michigan'daki tesisinde 20 Nisan'da başlayacak.
Seviye 2
ABD'li otomobil üreticisi Ford, tıbbi ekipman üretmek için 3M ve GE Healthcare şirketlerine katılıyor. Koronavirüs ile mücadeleye yardım etmek istiyorlar.
Hastane personeli ve polis memurları, koronavirüs hastalarına bakan ilk kişiler. İşleri çok riskli ve virüsü kolayca kapabilirler.
Ford, insanları virüsten koruyan solunum cihazları yapmaya başlayacak. Şirket solunum cihazı üretiminin artmasına yardım edecek. Solunum cihazları hastaların hastanelerde nefes almasına yardım eden makinelerdir. Ford ayrıca haftada 100.000'den fazla yüz koruyucusu yapmak istiyor.
Ford CEO'su üretimin bir bulmaca gibi olacağını söyledi. Bazı parçaları Ford üretecek, diğer şirketler de başka parçalar üretecek. Şirketler birlikte çalışmayı planlıyorlar ve çok hızlı çalışabiliyorlar.
Üretecekleri solunum cihazları elektriğe ihtiyaç duymadan hava basıncıyla çalışacak. Ford üretime Michigan'daki tesisinde 20 Nisan'da başlamayı planlıyor.
Seviye 3
ABD'li şirket Ford, koronavirüsle mücadele etmeye başlayan otomobil üreticileri General Motors, Chrysler ve Tesla'ya katılıyor.
Ford, koronavirüs salgını için çalışan ilk müdahale ekiplerine tıbbi ekipman üretmek üzere 3M ve GE Healthcare şirketleriyle işbirliği yapacak. Ford CEO'su Jim Hackett, üretimin bir bulmaca gibi olacağını söyledi. Bazı parçalar Ford içinde, bazı parçalar dış tedarikçiler tarafından yapılacak. Hackett, koordinasyonu ve çalışma hızını klasik montaj hattıyla karşılaştırdı.
Ford, respiratör üretmek için 3M ve GE'nin mevcut ventilatör tasarımının bir versiyonunun üretimini genişletmek için GE Healthcare ile birlikte çalışıyor. Ford ayrıca haftada 100.000'den fazla plastik yüz koruyucusu üretmeyi planlıyor. Şirket tek kullanımlık solunum maskesi de üretecek.
Söz konusu cihazların elektriğe ihtiyaç duymadan hava basıncıyla çalışacağı ifade edildi. Üretime Ford'un Michigan'daki tesisinde 20 Nisan'da başlanması planlanıyor.
ABD Başkanı Donald Trump, 22 Mart'ta Twitter hesabından, Ford, General Motors ve Tesla'ya gerekli solunum cihazlarını üretmeleri için çağrıda bulunmuştu.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır