Fransızlar Türk Filmi İzledi

06.04.2020

free site maker
Seviye 1
Fransa karantinayı 15 Nisan'a kadar uzattı. Çünkü Kovid-19 devam ediyor. Ülkede bazı insanlar için sokağa çıkmak yasak. Diğer insanlar için de tehlikeli. Bu sebeple insanlar evlerinde kalıyorlar.
İnsanlar Netflix’ten film, dizi, televizyon programı izliyor. Fransa’da geçen hafta Netflix, bir Türk filmi yayımladı. Filmin ismi 7. Koğuştaki Mucize. Bu film Netflix Fransa’da birinci oldu. Film 2019 yılı yapımı.
Bu film daha önce Netflix Fransa’da beşinci oldu. Filmin yönetmeni Mehmet Ata Öztekin. Film, engelli bir baba ve kızının hikâyesini anlatıyor.
7. Koğuştaki Mucize filmini, Türkiye'de 5 milyon 316 bin 933 kişi izledi. Film büyük bir başarı kazandı.
Seviye 2
Fransa Kovid-19 ile mücadele için karantinayı 15 Nisan'a kadar uzattı. Ülkede bazı insanlar için sokağa çıkmayı kısıtladılar. Ülkedeki insanlar günlerini evlerinde geçiriyor.
Netflix internet üzerinden film, dizi, televizyon programı gibi içerikler sağlıyor. Netflix’te karantinanın 15. gününde bir Türk yapımı olan "7. Koğuştaki Mucize" en çok izlenen film oldu.
7. Koğuştaki Mucize filmi daha önce Netflix Fransa'da 5. oldu. 2019 yapımı olan filmde Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksangur ve Deniz Baysal oynuyor. 7. Koğuştaki Mucize, önemli yapımları geride bıraktı ve Netflix Fransa’da en çok izlenen ilk Türk filmi oldu.
Filmi Mehmet Ata Öztekin yönetiyor. Film, engelli bir babanın masum olduğunu ispat etmesini anlatıyor.
7. Koğuştaki Mucize Türkiye'de 5 milyon 316 bin 933 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarı elde etti.
Seviye 3
Fransa Kovid-19 ile mücadele kapsamında karantinayı 15 Nisan'a kadar uzattı. Sokağa çıkmanın kısıtlandığı ülkede insanlar bir haftasonunu daha evlerinde geçirdiler.
Karantinanın 15. gününde internet üzerinden film, dizi, televizyon programı gibi içerikler sağlayan Netflix'te bir Türkiye yapımı olan "7. Koğuştaki Mucize" en çok izlenen film oldu.
2019 yapımı film önceki günlerde Netflix Fransa'da en çok izlenen 5. içerik olmuştu. Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksangur ve Deniz Baysal'ın başrollerini oynadığı 7. Koğuştaki Mucize, önemli yapımları geride bırakarak Netflix Fransa’da en çok izlenen ilk Türk filmi unvanını yakaladı.
Mehmet Ata Öztekin'in yönettiği filmde engelli bir babanın masum olduğunu ispat edip hapisten kurtulması hikâyesi anlatılıyor.
7. Koğuştaki Mucize Türkiye'de 5 milyon 316 bin 933 kişi tarafından sinemada izlenerek büyük bir gişe başarısı elde etmişti.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır