Kaplumbağa Sahibine Ceza

22.04.2020

Mobirise
Seviye 1
İtalya’da virüs nedeniyle 20 bin kişi öldü. İtalya’da mart ayı başında karantina başladı.
Geçen hafta İtalyan bir kadın dışarı çıktı. O, 64 yaşında. Yanında kaplumbağası vardı. Polis, kadına 400 euro ceza yazdı.
İnsanlar köpeklerini dışarı çıkarabilir. Bunun cezası yok. Ancak başkent Roma’da bir kadın, kaplumbağası ile dışarı çıktı ve ceza yedi.
Polis açıklama yaptı. Kadının dışarı çıkmak için sebebi yoktu.
Seviye 2
İtalya'da kaplumbağasını dışarı çıkaran bir kadına polis 400 euro para cezası kesti. Cezanın sebebi karantina kurallarını ihlal etmek.
İtalya’da koronavirüs nedeniyle en az 20 bin kişi hayatını kaybetti. İtalya'da mart ayı başında ülke genelinde karantina uygulaması başladı.
Polis koşuya çıkan kişilere ya da köpeğini gezmeye çıkaranlara para cezası yazmıyor. Başkent Roma'da kaplumbağasını dışarı çıkaran İtalyan kadına polis ceza kesti.
Polis, açıklamasında, kaplumbağa ile gezen kadının dışarı çıkmak için haklı bir nedeni yoktu, dedi.
Polis Nunzio Carbone, kaplumbağayı dışarı çıkarmak bir neden değil, bu sebeple 400 euro para cezası verdik, dedi.
Seviye 3
İtalya'da kaplumbağasını dışarı çıkaran İtalyan bir kadına karantina kurallarını ihlal ettiği için 400 euro para cezası kesildi.
Koronavirüs nedeniyle en az 20 bin kişinin hayatını kaybettiği İtalya'da mart ayı başında ülke genelinde karantina uygulaması getirilmişti. Ancak koşuya çıkma ya da köpeğini gezmeye çıkarma gibi durumlar bu uygulamadan muaf.
Başkent Roma'da evcil hayvan olarak sahiplendiği kaplumbağasını dışarı çıkaran İtalyan bir kadına polis ceza kesti. Polisin açıklamasında, kaplumbağa ile gezen kadının dışarı çıkmak için haklı bir nedeni olduğunu kanıtlayamadığı bildirildi.
Polis sözcüsü Nunzio Carbone, kaplumbağayı dışarı çıkarmanın haklı bir neden olmadığını, bu yüzden 64 yaşındaki kadının 400 euro para cezasına çarptırıldığını ifade etti.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır