Farklı Bir Bağış

02.05.2020

free bootstrap templates
Mobirise

Hindistan dünyanın en büyük film yapım merkezi. Ona Bollywood diyorlar.
Aamir Khan meşhur bir Bollywood oyuncusu. Aamir Khan insanlara yardım etmek istedi. Fakir insanlara para vermek istedi. Ama farklı bir yol ile...
Bu olay Yeni Delhi’de oldu. Bir kamyon Yeni Delhi’ye gitti. Fakir insanlara 1 kilogram un dağıttı. Birçok aile yardımı almaya gitmedi. Çünkü 1 kilogram un çok az. Bazı insanlar ise unu aldılar ve evlerine döndüler. Evde onlar için bir sürpriz vardı. Evde un paketini açtılar. Paketin içinde nakit 15.000 rupi (197 $) vardı.
Sosyal medya kullanıcıları yorum yaptı. Bu, çok zekice bir hareket. Çünkü 1 kilogram unu sadece fakirler aldı. Aamir Khan bu konuda açıklama yapmadı.  

Ünlü Bollywood oyuncusu Aamir Khan muhtaç insanlara bağış yapmak istedi. Bunun için benzersiz bir yol izledi.
Bir TikTok videosunun sahibine göre, bir kamyon hazırladılar. Bu kamyonda ihtiyaç sahibi kişilere dağıtmak için 1 kilogramlık un paketleri vardı. Kamyon Yeni Delhi'ye gitti ve orada fakirlere bu paketleri dağıttı.
Birçok aile bu yardımı almak için gitmedi. Çünkü 1 kg un ile neredeyse hiçbir şey yapılmaz. Paketi alan kişiler evlerine gittiler ve bir sürpriz ile karşılaştılar. Paketlerde nakit 15.000 rupi (197 $) vardı.
Sosyal medya kullanıcıları bu konuda çok yorum yaptı. Aamir Khan parayı ihtiyaç sahipleri alsın diye böyle yapmış, dediler. Aktörden olayın gerçekliği hakkında henüz bir açıklama gelmedi. 

Ünlü Bollywood oyuncusu, yönetmeni ve yapımcı Aamir Khan'ın Kovid-19 salgınından etkilenen muhtaç insanlara benzersiz bir bağış yaptığı iddia edildi.
Bir TikTok videosunun sahibine göre, ihtiyaç sahibi kişilere dağıtılmak üzere 1 kilogramlık un paketleri yüklü bir kamyon Yeni Delhi'ye gönderildi.
Pek çok aile, yardımı almak için gitmedi çünkü 1 kg un neredeyse hiçbir amaca hizmet etmiyordu. Video sahibine göre, çantalara nakit 15.000 rupi (197 $) gizlendiğinden yardımı almaya gidenleri bir sürpriz bekliyordu.
Sosyal medya kullanıcıları, paranın mutlak ihtiyaç sahiplerine ulaşacağından emin olmak için çok ince bir yol izlendiğini söyledi. Aktörden videonun veya olayın gerçekliği hakkında henüz bir doğrulama gelmedi.  

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır