Irrfan Khan Öldü

02.05.2020

css templates
Mobirise

Irrfan Khan meşhur bir Bollywood oyuncusu. Hindistan'ın Mumbai kentindeki bir hastanede öldü. O, 53 yaşındaydı. Irrfan Khan, Slumdog Millionaire (Milyoner) filminde oynadı. Bazı rolleri ile meşhur oldu. Hollywood filmlerinde de oynadı.
Irrfan Khan, 2018'de kanser oldu. Bunu Twitter hesabından açıkladı. Khan, daha önce Londra'da tedavi gördü.
Khan bir mektupta kanser tedavisi tecrübesini yazdı. Khan'a tüm hayranları destek verdi.
Bollywood yıldızları ve siyasetçiler mesajlar yayımladı. Bir arkadaşı, Khan için "İnanılmaz bir yetenek." dedi.

BBC'nin haberine göre, Irrfan Khan'ın ajansı Irrfan Khan’ın öldüğünü açıkladı. Ajans, Irrfan Khan’ın Hindistan'ın Mumbai kentindeki bir hastanede hayatını kaybettiğini açıkladı. 53 yaşında vefat eden Irrfan Khan, Slumdog Millionaire (Milyoner) ve Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmleri ile meşhur oldu.
Irrfan Khan, 2018'de Twitter hesabından kanser olduğunu açıkladı. Khan, nadir rastlanan bir rahatsızlığından dolayı Londra'da tedavi gördü.
Kanser olduktan iki ay sonra bir mektup yazarak kanser tedavisi deneyimini anlattı. Khan'a tüm dünyadaki hayranları destek verdi.
Bollywood yıldızları ve siyasetçiler sosyal medyada mesaj yayımladı. Khan'ın ölümünden duydukları üzüntüyü ifade ettiler.
Bir rol arkadaşı, Khan için "İnanılmaz bir yetenek, zarif bir meslektaş." ifadelerini kullandı. 

Ses kaydını dinlemek için tıklayınız 

Irffan Khan'ın ajansı, Slumdog Millionaire (Milyoner) ve Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmlerindeki rolleriyle uluslararası üne kavuşan 53 yaşındaki aktörün hayatını kaybettiğini açıkladı.
Hindistan'ın Mumbai kentindeki bir hastanede vefat eden Khan, kansere yenildi. Khan 2018'de Twitter hesabından, kendisine kanser teşhisi konulduğunu duyurmuştu. Khan, nadir rastlanan bir rahatsızlığından ötürü Londra'da tedavi görmüştü.
Teşhisten iki ay sonra yazdığı açık mektupta, kanser tedavisi deneyimini anlatan Khan'a tüm dünyadaki hayranları destek vermişti.
Khan'ın ölümü üzerine Bollywood yıldızları ve siyasetçiler sosyal medyada duygularını dile getiren mesajlar yayımladı.
Hint aktör Amitabh Bachchan, Khan için "İnanılmaz bir yetenek, zarif bir meslektaş, bizi çok erken bıraktın." ifadelerini kullandı.
Irrfan Khan, 2013'te Hindistan Ulusal Film Ödülü'nü kazanmıştı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır