UFO Videosu Yayımlandı

06.05.2020

bootstrap theme
Mobirise

ABD Deniz Kuvvetleri gökyüzündeki nesneleri kaydediyor. Nesneler uçuyor. Hızlı hareket ediyorlar. Nesnelerin adı UFO.
UFO gökyüzündeki bir nesne. Bilim adamları da bu nesneyi bilmiyor. Bazen bir bulut veya uçak... Birçok insan UFO'lara, yabancı araçlar, diyor.
Bir UFO araştırma grubu, videoları 2018'de yayımladı. ABD Deniz Kuvvetleri videolar için, gerçek, diyor. Ancak bazı insanlar onlara inanmıyor.
ABD'li yetkililer videoları tekrar yayımladı. Resmi olarak gerçeği söylemek istiyorlar. ABD'li yetkililer de nesneleri bilmiyor. 

ABD Donanması UFO gösteren üç video kaydetti. UFO, bilim adamlarının kolayca açıklayamayacağı uçan bir nesnedir. UFO'lar bazen bulutlar veya uçaklardır. Ancak birçok insan diğer gezegenlerden gelen uzay aracı olduklarına inanmaktadır.
Bir UFO araştırma grubu 2018'de videoları yayımladı ve ABD Donanması videoların gerçek olduğunu söyledi. Ancak, bazı insanlar onlara inanmadı. ABD'li yetkililer, videoların gerçek olduğunu göstermek istedikleri için videoları tekrar yayımlamaya karar verdi. Yetkililer, videolardaki nesnelerin nereden geldiğini açıklayamadıklarını söylediler. Nesneleri tanımsız olarak görüyorlar. 

ABD Savunma Bakanlığı, hızlı hareket eden UFO'ları gösteren üç videoyu resmen yayımladı.
UFO, hiçbir bilimsel açıklamasının olmadığı gizemli bir gökyüzü nesnesidir ve birçok insan bunun dünya dışından geldiğine inanmaktadır. ABD Donanması videoları kaydetti. Görüntüler UFO araştırma grubu 'To the Stars Academy' tarafından yayımlandı.
ABD Donanması videoların orijinal olduğunu kabul etti. Pentagon, videoların orijinal olup olmadığına ilişkin yanlış anlamaları gidermek için yayımlandığını söyledi. Pentagon, videolarda gözlenen nesnelerin tanımlanmamış olarak kaldığını söyledi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır