Fuar Ertelendi

09.05.2020

free portfolio web templates
Mobirise

Dubai'de bir fuar planlanıyor. Fuarın adı Expo 2020. Ama Dubai’de de Kovid-19 var. Fuar, salgın nedeniyle 1 Ekim 2021'e ertelenecek.
Bir karar aldılar ve açıklama yaptılar. Bu kararı üye devletler aldı. Bu karara göre Expo 2020 fuarını bir yıl sonra yapacaklar. Açıklamada yeni tarihler de var.
Fuar Birleşik Arap Emirlikleri’nde(BAE) olacak. BAE nisan ayında, fuarı bir yıl sonra yapalım, dedi. Bu isteğini resmi olarak yaptı. Dubai, bu fuar için çok para harcadı. Fuara yaklaşık 25 milyon turist gidecek.  

Dubai'de düzenlenecek Expo 2020 fuarı 1 Ekim 2021’e ertelenecek. Bu ertelemenin sebebi Kovid-19 salgını.
Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) bir açıklama yaptı. Açıklamaya göre Expo 2020 fuarı bir yıl ileri alınacak.
Fuarın ertelenmesi BIE tarafından resmen onaylanacak. Karar üçte ikilik çoğunlukla alındı. BIE, Expo 2020'nin ertelenmesini nisan ayında önerdi. Öneri üye devletler arasında oylandı.
Fuarı, Birleşik Arap Emirlikleri düzenleyecek. BAE, nisan ayında fuarın bir yıl ertelenmesini resmen istedi. Expo 2020 fuarını düzenlemek çok masraflı. Dubai bunun için çok para harcadı. Fuara 25 milyona yakın turist gitmesi bekleniyor. 

Dubai'de düzenlenecek Expo 2020, Kovid-19 nedeniyle 1 Ekim 2021'e ertelenecek.
Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) tarafından yapılan açıklamada, küresel Expo 2020 fuarının bir yıl sonra yapılacağı duyuruldu. Karar, üye ülkeler arasında çoğunluğun isteği ile alındı.
BIE yaptığı basın açıklamasında, "Expo 2020'nin 1 Ekim 2021 - 31 Mart 2022 tarihleri arasına ertelendiği resmi olarak onaylanacak." ifadeleri kullanıldı.
BIE, Expo 2020'nin ertelenmesini nisan ayı sonlarında önermişti. Öneri daha sonra üye devletler arasında oylamaya sunulmuştu.
Birleşik Arap Emirlikleri, nisan ayı başında fuarın ertelenmesini resmi olarak talep etmişti.
Dubai, Expo 2020 fuarını düzenlemek için milyarlarca dolar harcadı ve 25 milyon kadar turist çekerek ekonomisini canlandırmayı amaçlıyordu. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır