Araştırma Görevlisi Öldürüldü

11.05.2020

bootstrap themes
Mobirise

Pittsburgh Üniversitesinde Çinli bir araştırmacı var. Onun adı Bing Liu. Polis onu, evinde ölü buldu. Bing Liu, Kovid-19 üzerinde çalıştı.
Polise göre Bing Liu’yu Hao Gu öldürdü. Hao Gu, cinayetten sonra arabasına gitti. Ve arabasında intihar etti. Dedektifler cinayeti araştırdı. Dedektiflere göre Bing Liu ve Hao Gu tanışıyorlar. Bu iki kişi arasında bir problem vardı.
Bazı insanlar sosyal medyada, Bing Liu’yu Kovid-19 araştırmaları için öldürdüler, dedi. Ancak polise göre bunun için delil yok.
Pittsburgh Üniversitesi bir açıklama yaptı. Bing Liu çok çalışkandı, çok üzüldük, dedi. 

Pittsburgh Üniversitesinde Kovid-19 araştırması yapan bir akademisyen öldü. Araştırma görevlisi Bing Liu, Kovid-19 ile ilgili önemli bilgiler bulmak üzereyim, dedi. Bu açıklamadan hemen sonra öldü.
Pek çok insan sosyal medyada, Bing Liu’yu araştırmaları sebebiyle öldürdüler, yazdı. Polis, cinayet ile Bing Liu'nun araştırmaları arasında bağlantı olduğunu düşünmüyor çünkü delil yok.
Polis, Liu'nun katilinin Hao Gu olduğunu iddia etti. Hao Gu, cinayetten sonra arabasına döndü. Ve arabada kendini öldürdü. Cinayeti araştıran dedektiflere göre Bing Liu ve Hao Gu birbirini tanıyor. Cinayetin sebebi bu iki kişi arasındaki anlaşmazlık olabilir.
Üniversite bir açıklama yaptı ve Bing Liu’nun iyi bir araştırmacı olduğunu ifade etti. 

Pittsburgh Üniversitesinde Kovid-19 araştırması yapan bir akademisyen evinde ölü bulundu. Araştırma görevlisi Bing Liu Kovid-19 çalışmalarında önemli bulgulara ulaşmak üzereydi.
Pittsburgh polisi, Bing Liu'nun baş, boyun ve vücudunda kurşun izlerine rastlandığını bildirdi. Polis, Liu'nun katilinin Hao Gu'nun olduğunu iddia etti. Saldırganın cinayeti işledikten sonra arabasına döndüğünü ve intihar ettiğini savundu.
Cinayeti araştıran dedektifler de Bing Liu ve Hao Gu'nun birbirlerini tanıdıklarını söyledi. Cinayetin ikili arasındaki uzun süren bir anlaşmazlıktan kaynaklandığını belirtti.
Polis, cinayetin Bing Liu'nun araştırmalarıyla bağlantısı olduğuna dair hiçbir kanıt olmadığını ifade etti.
Sosyal medyada Liu'nun Kovid-19 ile ilgili önemli keşifler yaptığı için suikaste kurban gittiği iddia edildi.  

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır