Musk’ın Oğlunun İsmi

11.05.2020

web creation software
Mobirise

Elon Musk, 48 yaşında. O, Tesla ve SpaceX’in yöneticisi. Onun bir oğlu oldu. Bebeğin annesi Kanadalı müzisyen Grimes. Gerçek ismi Claire Boucher. O, 32 yaşında.
Elon Musk, Twitter’da fotoğraf paylaştı. Bir kişi ona çocuğun ismini sordu. Elon Musk ona cevap verdi: X Æ A-12 Musk
Musk, bebek erkek ve annesinin durumu iyi, dedi.
Elon Musk ile Grimes 2018’den beri birlikte. 'X Æ A-12 Musk', Elon Musk'ın altıncı oğlu, Grimes'in ise ilk çocuğu. 

Tesla ve Space X'in kurucusu Elon Musk’ın bir oğlu oldu. Bebeğin annesi 32 yaşındaki Kanadalı müzisyen Grimes. Musk, Twitter hesabından bebeğinin bir fotoğrafını paylaştı. Bebeğin adını soran bir takipçisine Elon Musk "X Æ A-12 Musk" yanıtını verdi.
48 yaşındaki Musk, takipçilerinin sorularına cevaplar verdi. Bebeğin erkek olduğunu ve anne ile bebeğin iyi olduğunu söyledi.
Elon Musk ile Grimes’in ilişkisi 2018 yılında başladı. 'X Æ A-12 Musk', Elon Musk'ın altıncı oğlu, Grimes'in ise ilk çocuğu.
Gerçek adı Claire Boucher olan Grimes, hamilelik dönemi hakkında kendi YouTube kanalında paylaşımlar yaptı.  

Tesla ve Space X'in kurucusu Elon Musk ile müzisyen sevgilisi Grimes'in oğulları oldu. Elon Musk, Twitter hesabından bebeğin adını soran bir takipçisine "X Æ A-12 Musk" yanıtını verdi.
Musk, Twitter hesabından yeni doğan bebeğiyle çekilen bir fotoğrafı da paylaştı.
48 yaşındaki Musk takipçilerinin sorularına verdiği yanıtlarda, bebeğin erkek olduğunu ve anne ile bebeğin durumunun iyi olduğunu söyledi.
Bebeğin annesi 32 yaşındaki Kanadalı müzisyen Grimes, Şubat ayında hamilelik dönemi hakkında kendi YouTube kanalında yayın yaptı. Gerçek adı Claire Boucher olan müzisyen "Bir cinsel kimlik vermek istemiyorum." demişti.
Elon Musk ile Grimes 2018 yılından bu yana birlikte. 'X Æ A-12 Musk', Elon Musk'ın altıncı oğlu, Grimes'in ise ilk çocuğu. Elon Musk üç defa boşanmıştı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır