1 Haziran'da Açılacak

11.05.2020

html5 templates
Mobirise

Kapalıçarşı, İstanbul’un merkezinde bir çarşıdır. Dünyanın en büyük ve en eski kapalı çarşılarından biridir. 559 yıllık tarihi bir çarşıdır.
24 Mart’ta Kapalıçarşı’yı kapattılar. Kapalıçarşı Kovid-19 nedeniyle kapalıydı. 1 Haziran’da tekrar açılacak. Önce kuyumcular dükkânlarını açacak. Ziyaret saatleri 10.00-16.00 arası olacak. Kapalıçarşıya bir günde 150.000 kişi giriyor.
Türkiye’de normalleşme başlayacak. Yakın zamanda alışveriş merkezlerini açacaklar. Kapalıçarşı’yı tamamen ilaçlayacaklar.  

Kapalıçarşı, İstanbul’un merkezinde yer alan dünyanın en büyük ve en eski çarşılarından biridir.
Osmanlı döneminden bu yana Türkiye’de piyasanın merkezi Kapalıçarşı’dır. Kovid-19 nedeniyle bir süredir kapalı olan Kapalıçarşı’yı 1 Haziran'da yeniden açacaklar. Çarşıyı ziyaret saatleri 10.00-16.00 arası olacak. 1 Haziran’da ilk önce kuyumcular dükkânlarını açacak.
559 yıllık tarihi Kapalıçarşı’yı 24 Mart’ta tamamen kapattılar. Kapalıçarşı günlük ortalama 150 bin ziyaretçi sayısına sahip. Bazı ülkelerde normalleşme süreci başladı. Yakında Türkiye’de de başlayacak. Bu sebeple Kapalıçarşı’yı da açmayı planlıyorlar.
Kapalıçarşı'yı açmadan hemen önce tamamen ilaçlayacaklar. 

Osmanlı döneminden bu yana Türkiye’de piyasaların kalbinin attığı Kapalıçarşı, yeniden açılıyor. Çarşıda önlemler alındı. 1 Haziran’da ilk etapta kuyumcu dükkânları açılacak. Çarşıyı ziyaret saatleri de 10.00-16.00 arasında olacak.
Kovid-19 salgınının ülkemizde yayılmasının ardından günlük ortalama 150 bin ziyaretçi sayısına sahip, 559 yıllık tarihi Kapalıçarşı kapatılmıştı. Normalleşme süreciyle birlikte alışveriş merkezlerinin açılması kararının ardından çarşının da açılması gündeme geldi.
Kapalıçarşı, Kovid-19 tedbirleri kapsamında 24 Mart'ta tamamen ziyaretçi girişine kapatılmıştı. Saat 08.00'de açılıp, 18.00'de kapıları kapatılan Kapalıçarşı'nın salgın nedeniyle 10.00-16.00 saatleri arasında açık olacağı öğrenildi.
Kapalıçarşı’nın açılmadan hemen önce tamamen ilaçlanacağı öğrenildi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır