Erken Tahliye

16.05.2020

online site builder
Mobirise

Bütün ülkelerde hapishaneler var. Bu hapishanelerde mahkûmlar var. Hapishanelerde de Kovid-19 hastası var. Yetkililer Kovid-19 hastalarını oradan çıkarıyor. Çünkü hapishanede mahkûmlar çok yakın. Sosyal mesafe mümkün değil. Hastalık diğer mahkûmlara geçebilir.
ABD’deki bir hapishanede mahkûmlar aynı bardaktan su içti. Aynı maskeyi kullandı. Çünkü yetkililer Kovid-19 hastalarını hapishaneden çıkarıyor. Onlar hapishaneden erken çıkmak için bunu yaptılar. Şimdi hapishanede çok hasta var. Yetkililer onları hapishaneden çıkarmak zorunda. 

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir hapishanede mahkûmlar Kovid-19 hastası olup tahliye olmak istedi. Bunun için aynı bardaktan su içtiler, aynı maskeyi kullandılar.
Yetkililer Kovid-19’un yayılmasını engellemek için tedbirler alıyor. Kovid-19 hastalarını cezaevlerinden erken çıkarıyorlar. Bu sebeple hapishanedeki mahkûmlar virüsü birbirlerine bulaştırmaya çalışıyorlar.
Bir yetkili konuyla ilgili bir basın toplantısı yaptı. Mahkûmların virüsü bilerek yaydığını belirterek "Onları tahliye etmek zorunda olduğumuz için böyle yapıyorlar.” dedi.
Mahkûmlar ateş ölçümü öncesinde sıcak su içerek ölçümü yanıltmaya da çalıştı. Onlar sosyal mesafeye de dikkat etmiyor. Güvenlik kameraları yapılan bu hareketleri kaydetti.  

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir hapishanede Covid-19'a yakalanıp tahliye olmak isteyen mahkûmlar aynı bardaktan su içti, birbirlerinin maskesini taktı.
Hastalığın yayılmasını engellemek için alınan önlemler kapsamında cezaevlerinden erken tahliyeler başladı. Bunun üzerine bir hapishanedeki mahkûmlar virüsü birbirlerine bulaştırmak için elinden geleni yaptı.
Konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenleyen Şerif Alex Villanueva mahkûmların virüsü bilerek yaydığını belirterek, "Onları tahliye etmek zorunda kalmamız için böyle bir şey yaptıkları ortada. Hastalığın kimden yayıldığını ve olayın detaylarını araştırıyoruz.” dedi.
Hapishanesinin yayımladığı güvenlik kamera kaydında çok sayıda mahkûmun aynı bardaktan su içtiği, bazı maskeleri kokladıkları görülüyor.
Ayrıca ateş ölçümü öncesinde sıcak su içerek ağız bölgesindeki ölçümü yanıltmaya çalıştıkları belirtildi. Mahkûmların sosyal mesafeye de uymadıkları o anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır