Facebook, GIPHY’yi Satın Aldı

18.05.2020

website design templates
Mobirise

Facebook çok meşhur. Onu herkes biliyor. Facebook, bir şirket satın aldı. Facebook bu şirket için 400 milyon dolar ödedi. Şirketin adı GIPHY. Bu şirket GIF üretiyor. GIF, bir resim şeklidir. Bu resimler hareket ediyor.
Facebook bir açıklama yaptı. İnsanlar bu uygulamayı Facebook ve Instagram’da kullanacak. GIPHY’de çok fazla GIF resmi var. O, kullanıcılara pek çok hizmet veriyor.
Facebook kullanıcıları GIPHY’yi çok kullanıyor. Bu sebeple Facebook, GIPHY’yi satın aldı. 

Meşhur sosyal medya şirketi Facebook yazılı açıklama yaptı. Açıklamaya göre Facebook, GIF üretim ve paylaşım aracı GIPHY’yi satın aldı. Facebook anlaşma için 400 milyon dolar ödedi.
GIF ile insanların kendilerini ifade edebiliyor. Bu amaçla Facebook, GIPHY uygulamasını satın aldı. Facebook, Instagram ve diğer uygulamalarda GIPHY kullanılacak.
GIPHY internetin en geniş GIF kütüphanesine sahip. GIPHY, kullanıcılarına GIF oluşturma, paylaşma ve düzenleme imkânı veriyor.
Geçmişte Instagram, Facebook ve WhatsApp uygulamaları, kullanıcılarına GIF seçenekleri sundu. GIPHY 'nin trafik kaynaklarının yüzde 50'si Facebook grubuna ait. 

Sosyal medya devi Facebook, GIF üretim ve paylaşım aracı GIPHY'yi satın aldığını duyurdu. Bir haber sitesine göre anlaşma 400 milyon dolar karşılığında gerçekleşti.
Facebook tarafından yapılan yazılı açıklamada, GIPHY uygulaması Facebook, Instagram ve diğer uygulamalara entegre edilebilecek. İnsanlar GIF sayesinde kendilerini daha rahat ifade edebiliyor.
İnternet dünyasının en geniş GIF kütüphanesine sahip olan GIPHY, kullanıcılarına GIF oluşturma, paylaşma ve düzenleme konusunda pek çok araç sunuyor.
Son birkaç yıldır Instagram, Facebook ve WhatsApp uygulamaları, GIPHY sayesinde kullanıcılarına GIF seçenekleri sunuyordu. Hatta Facebook'un açıklamasına göre, GIPHY'nin trafik kaynaklarının yüzde 50'si Facebook grubuna ait uygulamalardan geliyor. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır