Başbakana Ayrıcalık Yok

18.05.2020

html5 templates
Mobirise

Pek çok ülkede Kovid-19 önlemleri hafifliyor. Yeni Zelanda’da da yasaklar hafifledi. Bazı restoranları açtılar.
Cumartesi günü Yeni Zelanda Başbakanı, nişanlısı ile bir restorana gitti. Ama restoran doluydu. Restorana giremediler.
Bir kişi onları gördü ve bu olayı sosyal medyada paylaştı. Kısa bir süre sonra restorandan biri ayrıldı. Başbakan ve nişanlısı restorandan uzaklaştı. Restoran personeli, onların arkasından koştu. Onları restorana davet etti.
18 Mayıs tarihinde Yeni Zelanda'da 1.499 koronavirüs hastası var. Ülkede ölü sayısı ise 21.

Dünya Kovid-19 salgını ile mücadeleye devam ederken çok sayıda ülke, tedbirleri hafifletiyor. Yeni Zelanda'da da restoranları önlem alarak açtılar.
Cumartesi günü Yeni Zelanda Başbakanı, nişanlısı ile bir restorana gitmek istedi. Kahvaltı yapmak için bir restorana giden Başbakan ve nişanlısı, restoran dolu olduğu için içeri giremedi.
O sırada restoranda oturan bir kişi, bu durumu sosyal medyadan paylaştı.
Ancak olaydan kısa süre sonra restoranda bir masa boşaldı. Çalışanlar, restorandan ayrılan başbakanın peşinden koştu ve onları restorana davet etti.
18 Mayıs tarihinde Yeni Zelanda'da 1.499 koronavirüs vakası bulunuyor. Kovid-19 sebebiyle ölen sayısı ise 21. 

Dünya Kovid-19 salgını ile yeni normale alışmaya çalışırken çok sayıda ülke tedbirleri gevşetmeye devam ediyor. Yeni Zelanda'da da restoranlar, önlemler eşliğinde açıldı.
Cumartesi günü brunch yapmak için başkent Wellington'da bir restorana giden Başbakan Jacinda Ardern ve nişanlısı içeri alınmadı. Çünkü koronavirüs yönetmelikleri kapsamında işletme dolu sayılıyordu. Başbakan Jacinda Ardern'e ayrıcalık tanınmadı.
O esnada içeride bulunan bir Yeni Zelandalı, bu durumu sosyal medya üzerinden paylaştı.
Ancak olaydan kısa süre sonra restoranda bir yer açıldı. Restoran çalışanları, uzaklaşan Ardern çiftinin peşinden koşarak restorana davet etti.
Resmi verilere göre 18 Mayıs tarihinde Yeni Zelanda'da 1.499 koronavirüs vakası bulunuyor. Ülkedeki Kovid-19 kaynaklı can kaybı ise 21. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır