Başbakana Protesto

21.05.2020

how to build a site
Mobirise

Belçika Başbakanı Brüksel’de bir hastaneyi ziyaret etti. Hastanedeki personel başbakana arkasını döndü. Çünkü onu protesto etmek istediler.
Belçika Başbakanı daha önce bütçeden sorumlu bakandı. O dönemde sağlık sektörüne az para verdi. Bu sebeple onu protesto ettiler.
Belçika Başbakanı protestocularla konuştu. Konuşmak önemli, dedi. 

Belçika Başbakanı Brüksel'deki bir hastaneye giriş yaparken bazı çalışanlar Başbakana sırtlarını döndü.
Başbakan daha önce bütçeden sorumlu bakandı. Protestonun sebebi o dönem sağlık sektöründe yapılan kesintiler. Sağlık çalışanları “Sağlık sektöründe yaptığı kesintilere dikkati çekmek istedik.” dedi.
Belçika Başbakanı ise “Kovid-19 salgınından sonra sağlık personeli ile ilgili yeni düzenlemeler yapılmalı” dedi.
Başbakan protestoyu düzenleyen kişilerle de görüştü ve diyaloğun önemini ifade etti. 

Belçika Başbakanı Sophie Wilmes, başkent Brüksel'de ziyaret ettiği bir hastanede sağlık personeli tarafından protesto edildi.
Basındaki haberlere göre Wilmes aracıyla Brüksel'deki bir hastaneye giriş yaparken, bazı çalışanlar Başbakana sırtlarını döndü.
Sağlık çalışanları, protestoyu Wilmes'in bütçeden sorumlu bakan olduğu dönemde sağlık sektöründe yaptığı kesintilere dikkati çekmek için düzenlediklerini aktardı.
Wilmes ise Kovid-19 salgınının yarattığı kriz ortamından sonra sağlık personeline ilişkin yeni düzenlemelerin yapılması gerektiğini belirtti.
Protestoyu düzenleyen temsilcilerle de görüşen Wilmes, diyaloğun önemine işaret etti. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır