Pakistan’da Uçak Düştü

30.05.2020

free site templates
Mobirise

Pakistan'da bir uçak düştü. Kaza, Karaçi havaalanı yakınında oldu. Uçakta 107 kişi vardı. Sadece iki kişi kurtuldu. Onlar hastaneye gitti. Konuşabiliyorlar. Vücutlarında yanıklar var.
Pilot havaalanıyla konuştu. Pilot uçağın motorlarında sorun var, dedi. Motorlar çalışmadı.
Pilot havaalanına inmeye çalıştı. Ancak başarısız oldu. Uçak, evlerin üstüne düştü. Kazada beş ev yok oldu.
Polis kara kutuyu buldu. Şimdi kontrol etmeleri gerekiyor.  

Geçen hafta cuma günü, Pakistan'daki Karaçi havaalanı yakınlarında bir uçak düştü. Uçak birkaç kere havaalanına inmeye çalıştı ama başarılı olamadı. Uçak havaalanı yakınlarındaki evlere çarptı. Kazada beş ev harap oldu ve 15 ev de zarar gördü. Birkaç kişiyi hastaneye kaldırdılar.
Uçakta 107 kişi vardı ve kazadan sadece iki kişi kurtuldu. Kazadan kurtulan kişilerin yanıkları var ve onlar hastanede. Durumları ciddi değil. Kazadan önce uçakta neler olduğunu anlattılar.
Kazadan önce pilot, kule görevlisi ile konuştu ve her iki motorda da sorun olduğunu söyledi. Yetkililer uçağın neden havaalanına inemediğini araştırıyor. 

Geçen hafta cuma günü, Pakistan’ın Karaçi yakınlarında uluslararası yolcu uçağı düştü.
99 yolcu ve 8 mürettebat taşıyan Airbus A320, Karaçi havaalanı yakınlarındaki kalabalık bir yerleşim alanına düştü. Orada yaşayan birkaç kişi hastaneye kaldırıldı, beş ev yıkıldı ve 15 ev de hasar gördü.
Tanıklar, uçağın havaalanına iki veya üç kez inmeye çalıştığını söylüyor. Kazadan birkaç saniye önce pilot, hava trafik kontrolörüne her iki motoru da kaybettiğini söylüyor. Kazadan kurtulan iki erkek yolcunun yanıkları var ama iyi durumdalar.
2010 yılında İslamabad yakınlarında bir uçak düşmüş ve 152 kişi o kazada ölmüştü. Geçen hafta cuma günü yaşanan uçak kazası, 2010 yılından beri yaşanan en kötü kaza oldu.

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır