Nolan’ın Yeni Filmi

30.05.2020

best free html templates
Mobirise

Dünyanın pek çok kentinde sinemalar kapalı. Sinemaları ne zaman açacaklar, belli değil.
Christopher Nolan çok meşhur bir yönetmen. O daha önce pek çok meşhur filmi yönetti. Inception, Interstellar gibi...
Christopher Nolan, şimdi yeni bir filmi yönetiyor. Bu filmin yeni fragmanını yayımladılar. Filmin ismi Tenet. Filmde meşhur oyuncular var.
Daha önce aralık ayında bir fragman yayımladılar. Bu yeni fragman 3 dakika. Bu fragmanı önce Fortnite’ın içinde yayımladılar. Fortnite meşhur bir oyun. Bu fikir Christopher Nolan’dan geldi.
Tenet filminde bir casusluk hikâyesi var.  

Christopher Nolan, Inception, Interstellar, Dunkirk gibi ünlü filmlerin yönetmeni.
Christopher Nolan'ın yeni filmi Tenet'in yeni fragmanını yayımladılar. Aralık ayında yayımlanan fragmanda gösterim tarihi 17 Temmuz idi. Fakat yeni fragmanda 17 Temmuz yazmıyor.
Üç dakikalık yeni fragmanı önce popüler oyun Fortnite'ın içinde yayımladılar. Bu fikir Christopher Nolan'a ait.
Gelecek aylarda Nolan'ın önceki filmlerini de bu oyunun içinde gösterecekler.
Tenet, casusluk dünyasında geçen bir macera filmi.  

Christopher Nolan'ın gizemli yeni filmi Tenet'in yeni fragmanı yayımlandı. Aralık ayında yayınlanan fragmanın aksine bu fragmanda gösterim tarihi olarak 17 Temmuz yer almıyor. Tenet'in Twitter hesabında ise filmin 17 Temmuz'da vizyonda olacağı yazıyor.
Üç dakikalık fragman önce popüler oyun Fortnite'ın içinde yayımlandı. Fortnite'ın yapımcısı Epic Games, bu fikrin Christopher Nolan'dan geldiğini söyledi. Şirket, Nolan'ın önceki filmlerinin de önümüzdeki aylarda oyun içinde gösterileceğini söyledi.
John David Washington, Robert Pattinson ve Sir Kenneth Branagh filmin oyuncuları arasında. Tenet'in dağıtımcısı Warner Bros, filmin uluslararası casusluk dünyasında geçen bir macera filmi olduğunu söyledi.
Nolan daha önce Inception, Interstellar, Dunkirk ve Dark Knight gibi filmleri yönetmişti. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır