İsveç, 5G’ye Geçti

31.05.2020

bootstrap html templates
Mobirise

5G ile internet çok daha hızlı olacak. 5G, 4G’den 10 kat daha hızlı. İnsanlar 5G ile videoları çok hızlı indirecek, yükleyecek.
İsveç’te bir şirket 5G’ye geçti. Şirket yazılı açıklama yaptı. Başkent Stockholm’de 5G şu an hazır, dedi. 5G’ye uygun telefon Samsung Galaxy S20. Bu telefonu satacağız, dedi. Şirket 5G için fazladan ücret almayacak.
Açıklamaya göre İsveç’te 5G’ye ilk bu şirket geçti.
Mevcut telefonlar 5G’ye uygun değil. İnsanlar 5G için yeni telefon alacak.  

İsveç'in telekom şirketi Tele2, yazılı bir açıklama yaparak 5G'ye geçtiklerini duyurdu.
Şirketin Genel Müdürü’nün açıklamasına göre başkentte ve bazı şehirlerde 5G aktif.
Uyumlu telefonları bulunan müşteriler haziran ayında 5G’yi kullanabilecek. Bu hizmetten yararlanmak için ekstra ücret ödemeyecekler. Genel Müdür, ''Şu anki telefonların çoğu 5G teknolojisine uygun değil. Uygun olanlardan Samsung Galaxy S20 satışlarımız başlayacak.'' dedi.
Genel Müdür, açıklamasında “İsveç'te 4G’yi ilk sunan operatör bizdik. 5G’yi de hizmete sunan yine biz olduk.” dedi.
5G’nin, 4G’den yaklaşık 10 kat daha hızlı olması bekleniyor.  

İsveç'in telekom şirketi Tele2, halka açık şekilde 5G'ye geçtiklerini duyurdu.
Tele2 Şirketi Genel Müdürü Anders Nilsson yaptığı yazılı açıklamada başkent Stockholm ile Göterborg ve Malmö kentlerinde 5G baz istasyonlarının aktif hale getirildiğini duyurdu.
Nilsson, haziran ayında yeni nesil telefonları bulunan müşterilerinin 5G hizmetinden ekstra ücret ödemeden yararlanmaya başlayacağına ifade etti. Şu anki telefonların çoğunun 5G teknolojisine uygun olmadığını, uygun olanlardan Samsung Galaxy S20 satışlarının başlayacağını söyledi.
Nilsson, İsveç'te 4G ağını kullanıma ilk sunan operatör olduklarını vurguladı. ''On yıl sonra İsveç'in ilk 5G ağını etkinleştirerek kullanıma sunan yine biz olduk.'' ifadelerini kullandı.
5G'nin, dördüncü nesil teknolojiden yaklaşık 10 kat daha hızlı olacağı öngörülüyor. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır