En Çok Kazanan Tenisçi

31.05.2020

how to create a web page for free
Mobirise

Naomi Osaka, 22 yaşında. O, Japonyalı bir tenisçi. Bu yıl teniste en çok parayı Naomi Osaka kazandı. O, Amerikalı Serena Williams’ı geçti. Naomi Osaka son 1 yılda 37,4 milyon dolar kazandı.
Dünyaca ünlü bir dergi bir liste yaptı. O listede kadın sporcular var. Onlar çok para kazanıyor. Naomi Osaka da o listede ve en çok parayı o kazandı.
Serena Williams ise ikinci sırada. O, 36 milyon dolar kazandı. Serena Williams son 4 yıldır birinciydi. 

Tenis dünyasının en fazla kazanan kadın raketi Naomi Osaka oldu. 22 yaşındaki Naomi Osaka, Amerikalı Serena Williams'ı geçerek 37,4 milyon dolar kazanmayı başardı.
Dünyaca ünlü bir dergi en çok kazanan kadın sporcularla ilgili bir liste yaptı. O, son bir yılda en fazla şampiyonluk yaşayan sporcu da oldu.
Serena Williams, gelir sıralamasında son dört yıldır birinci sıradaydı. Serena Williams, Naomi Osaka’dan 1,4 milyon dolar daha düşük kazanç ile ikinci sırada.
Naomi Osaka dünya sıralamasında 10. sırada. 

Tenis dünyasının en fazla kazanan kadın raketi Naomi Osaka oldu. Amerikalı Serena Williams'tan birinciliği alan Japon sporcu, son 12 ayda sponsorluklar ve kazandığı turnuvalar sayesinde kasasına 37,4 milyon dolar götürmeyi başardı.
Dünyaca ünlü iş ve ekonomi dergisi Forbes'un en çok kazanan kadın sporcularla ilgili yaptığı listeye göre 22 yaşındaki tenisçi, son bir yılda en fazla şampiyonluk yaşayan sporcu olma başarısını da gösterdi.
Gelir sıralamasında son dört yıldır birinci sıradaki Serena Williams ise 1,4 milyon dolar daha düşük kazanç ile ikinci sırada kaldı.
Kariyerinde iki grand slam kupası kaldırmayı başaran Japon tenişçi Osaka şu anda dünya sıralamasında 10. basamakta bulunuyor. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır