Ölümü Herkesi Üzdü

15.06.2020

bootstrap themes
Mobirise

Hindistan’da bir fil meyve yedi. Meyvenin içinde patlayıcı vardı. Patlayıcı filin ağzında patladı. Fil öldü. Filin ölümüne insanlar üzüldü. Fil bir aylık hamileydi.
Domuzlar tarlalara zarar veriyor. İnsanlar domuzlar için meyvelere patlayıcı koyuyor. Muhtemelen fil bu meyveleri yedi.
Fili ölümünden 4 gün önce nehirde buldular. O, yaralıydı. Hayvanı tedavi etmek istediler. Fakat bu mümkün değildi. Çünkü fil suyun içindeydi.
İnsanlar file yardım etmek istedi. Ama fil buna izin vermedi. O, suyun içinde öldü. İnsanlar filin ölümüne çok üzüldü. 

Hindistan'da bir aylık hamile fil meyve yedi. Meyvenin içinde patlayıcı vardı, meyve filin ağzında patladı ve fil öldü. Filin ölümü ülkede büyük üzüntü yarattı.
Köylüler bazen domuzlar için meyvelere patlayıcı yerleştiriyor. Filin ağzındaki patlamaya böyle bir şey neden olmuş olabilir.
Fili, ölümünden dört gün önce nehirde yaralı buldular. Orman görevlileri ve bir veteriner tedavi için hayvanı uyuşturmak istedi. Fakat fil, suyun içinde olduğu için boğulma riski vardı. Fil iki gün sonra tekrar ayağa kalktı. Fili sudan çıkarmaya çalıştılar. Fakat hayvan bunu istemedi, suyun içinden çıkmadı ve orada öldü.
Filin ölümüne tüm Hindistanlılar üzüldü. Bir yetkili "Bu olayı araştıracağız ve suçlu ya da suçluları bulacağız. Hayvanlara patlayıcı verip öldürmek yanlış." dedi. 

Hindistan'ın Kerala eyaletinde içine patlayıcı gizlenmiş meyve yediği tahmin edilen hamile bir fil öldü. Filin ölümü ülkede büyük üzüntü yarattı.
CNN'in haberine göre bir orman görevlisinin nehirde yaralı olarak bulduğu fil, hayatını kaybetti.
Görevli, "Otopsi, hayvanın ağzında bir patlama olduğunu gösteriyor. Hayvanın bir aylık hamile olduğunu öğrendik" dedi.
Bir yetkili, bölgede zaman zaman köylülerin yaban domuzlarının tarlalarına girmemesi için meyvelerin içine patlayıcı yerleştirdiğini belirtti. Filin ağzındaki patlamaya böyle bir şeyin yol açmış olabileceğini söyledi.
Fil, ölümünden dört gün önce nehirde yaralı olarak bulundu. Orman görevlileri ve bir veteriner tedavi için hayvanı uyuşturmak istedi. Fakat hayvan suda olduğu için boğulma riski vardı ve bu yapılamadı. Hayvan iki gün sonra yeniden ayaktaydı. Fili sudan çıkarmak için iki fil getirildi. Fakat hayvan buna direndi ve ölünceye kadar suyun içinde bekledi.
Filin ölümü tüm ülkede infial yarattı. Hindistan Çevre Bakanı Twitter mesajında "Titizlikle araştıracağız ve suçlu ya da suçluları bulacağız. Bizim kültürümüzde hayvanlara patlayıcı verip öldürmek yok." dedi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır