PlayStation 5 Geliyor 

15.06.2020

website templates free download
Mobirise

Sony, çok meşhur bir Japon şirketi. Sony 11 Haziran’da PlayStation 5’i tanıttı. Tanıtımı internetten yaptılar.
Tanıtımda şu oyunlar vardı: Horizon Zero Dawn, Spiderman, Ratchet & Clank, Hitman, Resident Evil, NBA 2K21 ve Grand Turismo 7
PlayStation 5’te iki farklı versiyon olacak: PlayStation 5 Digital Edition ve PlayStation 5. Digital Edition biraz daha ucuz olabilir. Çünkü bu versiyonda sürücü yok. Kullanıcılar, oyunları indiricek. PlayStation 5’te ise Blu-ray sürücü var. Kamera ve kablosuz kulaklık da var.
PlayStation 5’te DualSense teknolojisi var. Oyundaki sahneye titreşim artıyor ve azalıyor.
PlayStation 5, Kasım ayında satışa çıkacak. 

Oyun tutkunları bu habere çok sevinecek. Japon şirketi Sony, 11 Haziran’da internet üzerinden tanıtım yaptı ve yeni PlayStation 5’i (PS 5) tanıttı. Sabırsızlıkla beklenen PlayStation 5'in en önemli özelliği 8 çekirdekli işlemcisi.
Tanıtımda dikkat çeken oyunlar arasında çok satan oyunlarından Horizon Zero Dawn, Spiderman vardı. Tanıtımda Ratchet & Clank, Hitman, Resident Evil, NBA 2K21 ve Grand Turismo 7 de yer aldı.
PS 5 iki farklı versiyonla satılacak. PlayStation 5 Digital Edition ve PlayStation 5. Digital Edition’un fiyatı diğerine göre daha düşük olabilir. Çünkü o modelde sürücü yer almıyor. Kullanıcılar, oyunları dijital olarak konsola indiriyor. PS 5 modelinde ise Blu-ray sürücü var. Ayrıca kamera ve kablosuz kulaklık da bulunuyor.
PS 5'in yeni özelliklerinden biri DualSense teknolojisi. Oyundaki sahnelere göre titreşim seviyesi yükseliyor ve alçalıyor. Oyun kumandası da oldukça kullanışlı.
PS 5’in kasım ayında satışa çıkması bekleniyor. Fiyatı ise en az 500 dolar olacak. 

Japon devi Sony, internet üzerinden gerçekleştirilen lansman ile yeni PlayStation 5’i tanıttı. Oyun tutkunları tarafından sabırsızlıkla beklenen PlayStation 5'in en göze çarpan özelliği 8 çekirdekli AMD Zen 2 işlemcisi.
Lansmanda dikkat çeken oyunlar arasında PlayStation 4'ün en çok satan oyunlarından Horizon Zero Dawn, Spiderman var. Ayrıca Ratchet & Clank, Hitman, Resident Evil, NBA 2K21 ve Grand Turismo 7 de bulunuyor.
PS 5 iki farklı versiyonla satışa çıkacak. PlayStation 5 Digital Edition ve PlayStation 5. Fiyatının diğerine oranla daha düşük olması beklenen Digital Edition modelinde sürücü yer almıyor. Oyunlar dijital olarak konsola indiriliyor. PS 5 modelinde ise Blu-ray sürücü var, aynı zamanda kamera ve kablosuz kulaklık da eklenmiş.
PS 5'in en dikkat çeken özelliği ise oyunlara yeni his boyutu katmayı amaçlayan DualSense teknolojisi. Özel sensörler sayesinde oyundaki sahnelere göre titreşim seviyesi yükselen ve alçalan Dualsense'in tanıtımı geçtiğimiz nisan ayında yapılmıştı. Hareket sensörüne sahip oyun kumandası ayrıca ergonomik bir yapıya sahip.
Kasım ayında satışa çıkması beklenen konsolların fiyatının ise 500 dolardan başlayacağı söyleniyor. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır