1 Milyonluk Fatura

15.06.2020

web templates free download
Mobirise

Michael Flor, Amerikalı. 70 yaşında. O, Kovid-19 hastası.
Michael Flor 62 gün hastanede kaldı. ABD’deki bir hastanede tedavi gördü. 62 günden sonra hastaneden ayrıldı. Hastane çalışanları onu alkışladı.
Tedaviden sonra Michael Flor’a bir fatura geldi. Bu fatura 181 sayfa. Faturanın tutarı 1 milyon 122 bin dolar.
Flor “Faturayı gördüm. Kalbim tekrar duracak sandım. Hayatta kaldım ama kendimi suçlu hissediyorum.” dedi.
Michael Flor, bu faturayı basın ile paylaştı. Flor, 42 gün yoğun bakımda kaldı. Bunun ücreti 408 bin dolar. Flor, 29 gün suni solunum cihazı kullandı. Bunun ücreti ise 82 bin 215 dolar.
Michael Flor, bu faturanın tamamını ödemeyecek. Çünkü onun sağlık sigortası var.  

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir hasta ölümden kurtuldu. 70 yaşındaki Kovid-19 hastası Michael Flor'a bir hastane faturası geldi.
ABD’deki bir hastanede toplam 62 gün tedavi gören Flor'a 181 sayfalık fatura gönderdiler. Bu faturanın tutarı 1 milyon 122 bin dolar.
Michael Flor'un kalbi hastanede iki gün boyunca durdu, ciğerleri iflas etti. Uzun süre mücadele eden Flor, iyileştikten sonra hastaneden ayrıldı. Hastaneden ayrılırken onu alkışladılar.
Flor bir gazeteye açıklama yaptı. "Faturayı görünce kalbim tekrar duracak zannettim. Hayatta kaldığım için kendimi suçlu hissediyorum. Neden ben diye düşünüyorum." dedi.
Flor, faturanın detaylarını basın ile paylaştı. Hastane 42 günlük yoğun bakım ücreti için toplam 408 bin dolar istiyor. Flor, hastanede 29 gün suni solunum cihazına bağlı kaldı. Hastane bunun için ise toplam 82 bin 215 dolar istiyor.
Sağlık sigortasından yararlanan Michael Flor bu faturayı tümüyle ödemeyecek. Yönetim, Kovid-19 hastalarının tedavi masraflarını karşılayacağını ifade etti. 

Amerika Birleşik Devletleri'nin Seattle kentinde ölümden kurtulan 70 yaşındaki Kovid-19 hastası Michael Flor'a hiç beklemediği bir hastane faturası geldi.
Bir hastanede toplam 62 gün tedavi gören Flor'a gönderilen 181 sayfalık faturanın tutarı 1 milyon 122 bin dolar.
Hastaneye kaldırıldıktan iki gün sonra Michael Flor'un kalbi iki gün boyunca durdu, ciğerleri ve böbrekleri iflas etti. Hayatta kalma mücadelesi veren Flor, iyileştikten sonra alkışlar eşliğinde hastaneden ayrılmıştı.
Seattle Times'a konuşan Flor, "Faturayı görünce kalbim ikinci kez duracaktı. Hayatta kaldığım için kendimi suçlu hissediyorum. Neden ben diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
Flor'un basına ulaştırdığı faturanın detaylarında, 42 günlük yoğun bakım bedeli için toplam 408 bin dolar isteniyor. Suni solunum cihazına 29 gün bağlı kalan Flor’un bu gideri de toplam 82 bin 215 dolar tuttu.
Yaşlılar için sağlık sigortası olan Michael Flor'un bu faturayı tümüyle ödemesi beklenmiyor. Kovid-19 hastalarının tedavi masrafları yönetimin ayırdığı bütçeden karşılanacak. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır