1 Gecede Milyoner Oldu

05.07.2020

free html5 templates
Mobirise

Tanzanya, Doğu Afrika’da bir ülke. Orada bir madenci 2 tanzanit taşı buldu. Onlardan biri 9,2 kg, diğeri 5,8 kg. Tanzanit taşı sadece Tanzanya’da var. Tanzanit taşı çok pahalı.
Madenci en büyük iki tanzanit taşını buldu. Yetkililer, taşları 3,4 milyon dolara satın aldı. Madenci bir gecede milyoner oldu.
O, 52 yaşında ve 30 çocuğu var. O bir açıklama yaptı. Bir okul ve bir alışveriş merkezi açacak.
Devlet Başkanı, madenciyi telefonla aradı, tebrik etti.  

Tanzanit dünyanın değerli taşları arasında yer alıyor. Sadece Doğu Afrika ülkesi olan Tanzanya'da çıkarılıyor.
Tanzanya'daki bir madenci en büyük iki tanzanit taşını buldu. Bir gecede milyoner oldu. Tanzanya hükûmeti, madenciden biri 9, diğeri 5 kilogramlık taşları 3,4 milyon dolara satın aldı.
Mineraller Bakanı, “Hükûmet çok az bulunan mineralleri korumak için taşları satın aldı.” dedi.
Bir anda ülkenin zenginleri arasına giren madenci bir açıklama yaptı. Para ile bir alışveriş merkezi ve okul açmayı planlıyorum, dedi. Tanzanya Devlet Başkanı da madenciyi tebrik etti. 

Tanzanya'daki bir madenci, ülke tarihinde şimdiye kadar yeryüzüne çıkarılmış en büyük iki tanzanit taşını bulunca bir gecede milyoner oldu. Tanzanya hükûmeti, madenci Saniniu Laizer'den biri 9, diğeri 5 kilogramlık taşları 3,4 milyon dolara satın aldı.
Mineraller Bakanı Doto Biteko, hükûmetin nadir bulunan mineralleri korumak adına taşları satın aldığını söyledi.
Bir anda ülkenin zenginleri arasına giren madenci Laizer yaptığı açıklamada, eline geçen parayla bir alışveriş merkezi ve okul açmayı planladığını dile getirdi. Tanzanya Devlet Başkanı John Magufuli de madenciyi tebrik etti.
Dünyanın değerli ve nadir taşları arasında yer alan tanzanit sadece Doğu Afrika ülkesi olan Tanzanya'da çıkarılıyor.
Hükûmet, sektörde kaçakçılığı engellemek ve gelir toplamayı artırmak amacıyla reformlar uygulamaya koydu. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır