Altın Maske

12.07.2020

bootstrap themes
Mobirise

Hindistan’da bir iş adamı altını çok seviyor. O 49 yaşında. O, altın maske satın aldı. Maske 60 gram. Onun değeri yaklaşık 4.000 dolar.
İnternette bir adam gördü. Adamın gümüş maskesi vardı. Sonra karar verdi. Ve altın maske aldı.
Adam, altın maske ile geziyor. İnsanlar onunla fotoğraf çektirmek istiyor.
Altın maske, virüs için uygun değil. Ama adam yine de maskeyi kullanıyor.  

Hindistan'da bir iş insanı, koronavirüs için altın maske satın aldı. Maske 55-60 gram ağırlığında. Maskenin değeri yaklaşık 4 bin dolar.
İş adamı 49 yaşında ve Pune kentinde yaşıyor. O, sosyal medyada gümüş maske takan bir adamın videosunu gördü. Sonra altın maske satın almaya karar verdi.
İş adamı “Bazen sokağa altın maske ile çıkıyorum, insanlar benimle fotoğraf çektirmek istiyor.” dedi.
Hindistanlı iş adamı, virüs için sadece altın maske kullanmıyor, farklı tedbirler de alıyor. O, altını çok seviyor.  

Hindistan'da bir iş insanı, koronavirüs salgınına karşı önlem olarak altın maske yaptırdı. 55 ila 60 gram ağırlığındaki maskenin değeri yaklaşık 4 bin dolar.
Pune kentinde yaşayan 49 yaşındaki Shankar Kurhade, sosyal medyada gümüş maske takan bir adamın videosunu gördükten sonra altın maske yaptırmaya karar verdi.
Kurhade, altın maske ile gezdiğinde insanların kendisini durdurup fotoğraf çektirmek istediklerini belirtti.
Hindistanlı iş adamı, altın maskenin virüse karşı kesin koruma sağlayıp sağlamadığını bilmediği için farklı tedbirler de aldığını söyledi. Altını seven Kurhande, her gün dışarı çıktığında taktığı yüzük, kolye ve bileziklerle yaklaşık bir kilo altın taşıdığını öne sürdü. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır