Ferrari’de Hayal Kırıklığı 

19.07.2020

free simple site templates
Mobirise

Formula 1 (F1), ünlü bir otomobil yarışı. 2020 Formula 1, Ferrari için çok kötü. Formula 1’in bir bölümü Avusturya’da. Avusturya’da bir Ferrari otomobili diğer Ferrari’ye çarptı. İki Ferrari de yarış dışı kaldı.
Ferrari’nin iki sürücüsü var. Leclerc ve Vettel. Bu sürücülerden Vettel, F1’de 4 kez şampiyon oldu.
Ferrari sürücüsü Leclerc, diğer Ferrari sürücüsü Vettel’i geçmek istedi. Leclerc, Vettel’in otomobiline arkadan çarptı. Vettel yarış dışı kaldı.
Leclerc bir süre daha yarışa devam etti. Sonra o da yarışı terk etti. Ve Ferrari için o yarış bitti.
Leclerc bir açıklama yaptı. "Bugün çok kötü bir iş yaptım, çok üzgünüm." dedi.  

2020 Formula 1'de geçen hafta sonu Ferrari için çok kötüydü. Formula 1’in Avusturya kısmında Ferrari'nin iki aracı birbirine çarptı ve yarış dışı kaldı.
Yarışın açılışında Ferrari sürücüsü Leclerc, Vettel'i geçmek istedi ve bir kaza oldu. Leclerc, Vettel’in aracına arkadan çarptı. Aracın arka kanadı koptu ve Vettel yarışa ara vermek zorunda kaldı.
Leclerc, olayın ardından bir süre daha yarışa devam etti. Sonrasında o da yarışa devam edemedi. Böylece Ferrari için o yarış tamamen bitti.
Leclerc bir açıklama yaparak "Böyle zamanlarda mazeret bulmak yeterli değil. Bugün çok kötü bir iş yaptım, takımı hayal kırıklığına uğrattım. Çok üzgünüm ama yeterli değil." dedi.  

Formula 1'de geçen hafta sonu Ferrari için kabusa döndü. 2020 Formula 1 sezonunun Avusturya ayağında Ferrari'nin iki aracı çarpışarak yarış dışı kaldı.
Ferrari takımının iki numaralı sürücüsü Charles Leclerc, Sebastian Vettel'i yarışın açılış turunda geçmek isterken bir kaza yaşandı. Leclerc takım arkadaşının aracına arkadan çarptı. Aracının arka kanadı kopan Vettel, yarışa ara vermek zorunda kaldı.
Vettel'in ardından bir süre daha yarışa devam eden Leclerc de yarışa daha fazla devam edemedi. Böylece 6. tura girmeden Ferrari yarıştan tamamen çekilmiş oldu.
Leclerc, "Açıkçası böyle zamanlarda mazeret bulmak yeterli olmuyor. Bugün çok kötü bir iş yaptım, takımı hayal kırıklığına uğrattım. Yeterli olmadığını biliyorum ancak bu konuda çok üzgün olduğumu söylemem gerekiyor.” dedi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır