Zor Ölüm

26.07.2020

free portfolio website templates
Mobirise

Fransa’nın bir bölgesinde itfaiyeye bir ihbar geldi. İtfaiye olay yerine gitti, orada bir inceleme yaptı.
64 yaşındaki bir adam ölmek istedi. Bir köprüden atladı ama ölmedi. Adam tam 56 metreden düştü. Adamı helikopterle hastaneye götürdüler. Adamın sağlık durumu iyi. Onun sadece dirseği kırıldı.
Köprünün altında bir şirket var. Adam o şirketin ofisine düştü. O binanın çatısı ahşap. Bu sebeple adam ölmedi.
Bu olayı bir kadın gördü. Olayı bir gazeteye anlattı: Balkona çıktım. Orada kahvaltı yapmak istedim. Köprüye bisikletle bir adam geldi. Bir yerde durdu sonra da atladı.  

Fransa'da 64 yaşındaki bir adam 56 metre yükseklikteki viyadükten atladı ama ölmedi.
İntihar etmek isteyen adamın sadece dirseği kırıldı. Onun sağlık durumu iyi.
Fransa'nın Pelussin bölgesinde bir ihbarı değerlendiren itfaiye ekipleri olay yerine gitti. Orada hiç beklemedikleri bir şey gördüler.
Görevliler, 56 metre yükseklikten yaşlı bir adamın düştüğünü ama yaşadığını tespit etti. Helikopterle hastaneye kaldırdıkları adamın sadece dirseği kırıktı.
Olayı gören bir kadın bir gazeteye açıklama yaptı. Kadın şunları söyledi: Kahvaltı yapmak için balkona çıktım, viyadüğe bisikletiyle yaşlı bir adam geldi, bir yerde durdu ve sonra da atladı.
İntihar girişiminde bulunan adam bir firmaya ait ofisin çatısına düştü. Ahşaptan yapılan çatı yaşlı adam için sünger görevi gördü. 

Fransa'da 64 yaşındaki bir kişi yaşamına son vermek amacıyla 56 metre yükseklikteki viyadükten atladıktan sonra sağ kurtuldu.
Yetkililer, intihar girişiminde bulunan kişinin sadece dirseğinin kırıldığını, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.
Fransa'nın Lyon ile Saint Etienne şehirleri arasındaki Pelussin bölgesinde bir ihbarı değerlendiren itfaiye ekipleri olay mahallinde hiç beklemedikleri bir görüntüyle karşılaştı.
Görevliler kaza bölgesinde yaptığı arama kurtarma çalışmalarında 56 metre yükseklikten düştüğü söylenen yaşlı adamın yaşadığını ve bilincinin de yerinde olduğunu fark etti. Helikopterle hastaneye kaldırılan 64 yaşındaki adamın sadece dirseğinin kırık olduğu ve sağlık durumun da iyi olduğu belirtildi.
Olayın görgü tanığı bir kadın Le Progres gazetesine bir açıklama yaptı. Kadın, kahvaltı yapmak için balkona çıktığını, viyadüğe bisikletiyle yaşlı bir adamın geldiğini ve belli bir noktada durduktan sonra da atladığını söyledi.
Ekipler yapılan ilk inceleme sonrası, intihar girişiminde bulunan kişinin bir firmaya ait ofisin çatısına düştüğünü ve ahşaptan yapılan çatının yaşlı adam için sünger görevi gördüğünü tespit etti. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır