Tuhaf Hırsız

26.07.2020

easy website maker
Mobirise

İsviçre'de acayip bir hırsız var. Bu hırsız çiftliklerden hayvan çaldı. Onları kebap tesislerine sattı. Polis o hırsızı yakaladı. O 22 yaşında. Onu mahkemeye çıkardılar ve tutukladılar. O, 50 koyun, 33 kuzu, 19 tavuk çaldı.
Hırsızın komşuları konuştu: Hırsızın bahçesinde hayvanlar vardı. Bir süre sonra hayvanlar gitti. Başka hayvanlar geldi.
Hırsızın arkadaşları da konuştu: Onun psikolojik sorunları var.
O daha önce hayvanat bahçesinde çalıştı. Hayvanat bahçesinden ona eksik para verdiler. Bu sebeple hayvanat bahçesinden kamplumbağa da çaldı.   

İsviçre'de ilginç bir hayvan hırsızını yakaladılar. Yetkililer, çiftliklerden hayvan çalıp kebap üretim tesislerine satan 22 yaşındaki hırsızı tutukladı. Onu 50 koyun, 33 kuzu, 19 tavuk ve 5 kaplumbağa çalmakla suçladılar. İsviçre haberlerine göre bu hırsız, çaldığı hayvanlardan bir kısmını kebap yapılması için sattı.
Komşuları, onun arka bahçesinde sürekli hayvan vardı, dedi. “Ancak bu hayvanlar bir müddet sonra ortadan kayboldu. Yeni hayvanlar geldi.” dedi. Hırsızın arkadaşları onun psikolojik sorunları olduğunu söyledi. Hırsızın çaldığı kaplumbağalar daha önce çalıştığı hayvanat bahçesine aitti. Maaşı eksik ödedikleri için kamlumbaları çaldı.
Hırsız, özel bir üreticiden cins koyunlar çaldı. Bu koyunları satmak isterken onu tespit ettiler ve yakaladılar.  

İsviçre'nin gizemli hayvan hırsızı yakalandı. Çiftliklerden hayvan çalıp kebap üreten tesislere satan 22 yaşındaki zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Zanlı, 50 koyun, 33 kuzu, 19 tavuk ve 5 kaplumbağa çalmakla suçlanıyor. İsviçre basınında yer alan haberlere göre, Maurice G. adındaki zanlı, çaldığı hayvanlardan bir kısmını kebap yapılması için kesimhanelere sattı.
Komşuları, Maurice'in arka bahçesinde sürekli hayvan bulunduğunu ancak bu hayvanların kısa süre içinde ortadan kaybolduğunu ve yerlerine yenilerinin geldiğini belirtti. Zanlının arkadaşları Maurice'i psikolojik sorunları olan biri olarak tanımladı. Zanlının daha önce çalıştığı hayvanat bahçesinden maaşı eksik ödendiği gerekçesiyle kaplumbağa da çaldığı iddia edildi.
Özel bir üreticiden çaldığı cins koyunların satışı sırasında tespit edilmesi Maurice'i ele verdi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır