Kurye Kedi

05.08.2020

free site maker
Mobirise

Sri Lanka’nın en büyük cezaevi Walikada. Orada güvenlik çok yüksek.
Yetkililer cezaevinde çok fazla uyuşturucu ve cep telefonu buldu. Bu konuyu araştırmaya başladılar.
Walikada Cezaevinde bir kedi yakaladılar. Bu kedi diğer kedilerden farklı. Kedinin boynunda bir çanta var. Bu çanta ile malzeme taşıyor. Cezaevindeki kişilere dışarıdan malzeme getiriyor.
Bu kedinin üzerinde 2 gram eroin, iki SIM kart ve bir hafıza kartı vardı. Kediyi bir hücreye kapattılar. Ama kedi bir gün sonra o hücreden kaçtı.
Yetkililer daha önce de bir kartal yakaladı.
Muhtemelen Sri Lanka’da bazı polisler uyuşturucu ticareti yapıyorlar. Önce uyuşturucuyu yakalıyorlar, sonra bunları satıyorlar. 

Sri Lanka'da yüksek güvenlikli Walikada Cezaevi’nde bir kedi yakaladılar. Yakalanan kedinin üzerinde 2 gram eroin, iki SIM kart ve bir SD hafıza kartı buldular.
Kedi, ülkenin en büyük cezaevine uyuşturucu ve telefon SIM kartı taşıdı. Bu sebeple kediyi bir hücreye kapattılar ama kedi bir gün sonra hücreden kaçtı.
Kedinin boynunda küçük bir çanta var. Bu çanta ile cezaevi ve kaçakçılar arasında malzeme taşıyabiliyor.
Walikada Cezaevi'nde son haftalarda cep telefonu ve uyuşturucu arttı. Bu konuyu araştıran yetkililer, geçtiğimiz hafta da taşıma için kullanılan bir kartal yakaladı.
Sri Lanka'da narkotik polisler uyuşturucu ticareti yapıyor olabilir. Polisler yakaladıkları uyuşturucuyu tekrar satıyorlar. 

Sri Lanka'da ülkenin en büyük cezaevine uyuşturucu ve telefon SIM kartı taşıdığı gerekçesiyle yakalanan bir kedi tutulduğu hücreden kaçtı. Yüksek güvenlikli Walikada cezaevinde yakalanan kedinin üzerinde 2 gram eroin, iki SIM kart ve bir SD hafıza kartı bulundu.
Kedinin boynuna takılan bir çanta ile cezaevi ve kaçakçılar arasında kurye görevi gördüğü tespit edildi. Ancak yakalandıktan sonra bir hücrede tutulan kedi, bir gün sonra kaçmayı başardı. Cezaevi yetkilileri, kedinin nasıl kaçtığına dair yerel medyanın sorularını yanıtsız bıraktı.
Walikada Cezaevi'nde son haftalarda artan cep telefonu ve uyuşturucu madde trafiğiyle ilgili soruşturma yürüten yetkililer, geçtiğimiz hafta kurye olarak kullanılan bir kartal yakalamıştı.
Sri Lanka'da narkotik polislerinin uyuşturucu ticaretinde rol aldığı ve ele geçirilen uyuşturucu maddelerin yeniden satışa sürüldüğü tahmin ediliyor. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır