Güneş Altında Oturma Cezası

09.08.2020

html website templates
Mobirise

Venezuela’da koronavirüs için bazı kurallar var. Bazı insanlar bu kurallara dikkat etmiyor. İddiaya göre polis bu insanlara farklı cezalar veriyor. O insanlar güneş altında oturuyor. İddiaya göre polis bazen insanlara vuruyor.
Başkent Karakas’ta bir adam maskesini indirdi. Polis o adamı gördü ve ona ceza verdi. Polis o adamı 50 dakika bekletti. Adam, bir gazeteye bu olayı anlattı.
Polis, bazı insanlara ceza veriyor. Polis, onlara bazen Kovid-19 hakkında kısa videolar izletiyor.
Konuyla ilgili internette videolar var. 

Venezuela polisi koronavirüs kurallarına uymayanları güneş altında oturttu.
İddiaya göre Venezuela polisi, Kovid-19 önlemlerine dikkat etmeyenlere değişik cezalar verdi.
Bu insanlardan biri bir haber kanalına açıklama yaptı. Adam, başkent Karakas'ta yüz maskesini bir süreliğine indirdi. Polis, adama yol kenarında 50 dakika bekleme cezası verdi. Adam 50 dakika beklemek zorunda kaldı.
Adamın yanında çok sayıda insan vardı ve onlar da beklediler. Polis, cezalı kişilere Kovid-19'dan korunma yollarını anlatan kısa kayıtlar dinletti.
İddiaya göre polis bazen şiddet kullanarak yasakları uygulatmaya çalışıyor. 

Venezuela polisinin koronavirüs kurallarını ihlal edenleri fiziksel egzersizle, güneş altında oturtarak ve hatta döverek cezalandırdığı iddia edildi.
Bir habere göre Venezuela güvenlik güçleri, Kovid-19 önlemlerine riayet etmeyenlere değişik cezalar verdi.
Bu cezalara maruz kalanlardan biri olan Roberto Vargas, başkent Karakas'ta yüz maskesini bir süreliğine indirdi. Sadece bu sebepten dolayı güvenlik güçleri tarafından yol kenarında 50 dakika bekleme cezasına çarptırıldığını ifade etti.
Vargas, kendisiyle birlikte bekletilen çok sayıda insan olduğunu söyledi. Polisin cezalandırılanlara Kovid-19'dan korunma yollarını anlatan kısa kayıtlar dinlettiği bildirildi.
Askerlerin 3 gence "sokakta olmamalıydım" dedirterek şınav çektirdiğini gösteren bir video sosyal medyada yayımladı. Güvenlik güçlerinin bazen şiddete başvurarak yasakları uygulatmaya çalıştığı öne sürüldü. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır