Aamir Khan Türkiye’de

16.08.2020

web creation software
Mobirise

Aamir Khan, Hindintan’ın en meşhur oyuncusu. O, bugünlerde Türkiye’de. Çünkü film çekiyor. Aamir Khan, son filmi ‘Laal Singh Chaddha’ için Türkiye’de.
Aamir Khan, önce Niğde’ye sonra Adana’ya gitti. Adana’da bir çarşıya girdi. O çarşıda çok kebapçı var. Adana’nın kebabı çok meşhur ve lezzetli. Aamir Khan, orada bir kebapçıda kebap pişirdi ve yedi.
Aamir Khan, Adana kebabını çok sevdi. 3 kişilik kebap yedi.
Kebapçı Aamir Khan hakkında konuştu: “Onu burada gördüm, çok mutlu oldum. Kebabı güzel pişirdi. Fazla konuşmadık. Kebabı çok beğendi.” 

Hint sinemasının önemli isimlerinden olan ünlü aktör Aamir Khan Türkiye’de. O, son filmi ‘Laal Singh Chaddha’ filmini tamamlamak için Türkiye’ye geldi.
Onun son filmi Hindistan’da koronavirüs nedeniyle yarım kaldı. Filmin çekimleri için Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü Hint aktör Khan, önce Niğde'ye sonra Adana'ya gitti. Adana’da kebapçılar çarşısına giren Khan, burada hem kebap pişirdi hem de yedi.
Kebapçı, "Onu burda görmekten çok mutlu oldum. Kebabı gayet iyi pişirdi. Fazla konuşamadık ancak kebabımızı çok beğendi, 3 kişilik kebap yedi. Bir daha geleceğini belirtti" dedi. 

Bollywood sinemasının meşhur aktörlerinden Aamir Khan, son filmi 'Laal Singh Chaddha'nın Hindistan'da yarıda kalan çekimlerini tamamlamak üzere Türkiye’yi tercih etti.
Dünyaca ünlü Hint film yapımcısı ve aktör Khan, önceki günlerde Niğde ve çevresinde incelemelerde bulunduktan sonra Adana'ya gitti. Adana’da kebapçıların yoğun olduğu tarihi Kazancılar Çarşısı'na uğrayan Khan, burada mangal başına geçip kebap pişirdi. Çevredeki vatandaşlar Khan’a yoğun ilgi gösterdi.
Aamir Khan ile mangal başına geçen Adanalı kebapçı, "Kendisini burada gördüğüm için çok mutlu oldum. Kebabı gayet iyi pişirdi. Fazla konuşamadık ancak kebabımızı çok beğendi, 3 kişilik kebap yedi. Bir daha geleceğini belirtti" dedi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır