Le Chef İçin Bağış

16.08.2020

online web builder
Mobirise

Geçen hafta Beyrut’ta bir patlama oldu. Bu patlamada Beyrut Limanı’na yakın bir mahalle harap oldu.
Bu mahallede çok meşhur bir lokanta var. Onun ismi Le Chef. Lokantada geleneksel ev yemekleri var. Lokanta, Beyrut’taki patlamada büyük zarar gördü.
Bu lokanta için internette yardım kampanyası başlattılar. Ünlü aktör Russel Crowe, lokanta için 5000 dolar bağış yaptı. Russel Crowe, bu bağışı Anthony Bourdain için yaptı.
Anthony Bourdain ünlü bir şef, yemek yazarı, televizyon programcısı. 0, 2018’de öldü.
Anthony Bourdain Beyrut'u iki defa ziyaret etti. İki ziyaretinde de Le Chef'te yemek yedi.
Anthony Bourdain, "Le Chef, Beyrut'ta efsanevi bir mekan. Basit ev yemekleriyle ünlü. Buraya herkes geliyor" dedi. 

Geçen hafta Beyrut Limanı'nda meydana gelen patlama, limana yakın Cımmeyze mahallesinde büyük hasara yol açtı.
Geleneksel ev yemekleriyle tanınan dünyaca ünlü Le Chef lokantası da bu patlamada büyük zarar gördü.
Aktör Russel Crowe, internette restoranın yeniden açılması için başlatılan yardım kampanyasına 5000 dolar bağış yaptı.
Crowe, bu bağışı 2018 yılında hayatını kaybeden ünlü şef Anthony Bourdain için yaptı. Crowe, işletmeye geçmiş olsun dileklerini iletti.
Anthony Bourdain, Le Chef için "Le Chef, Beyrut'ta efsanevi bir mekan. Basit ev yemekleriyle ünlü. Buraya herkes geliyor" yorumu yaptı.
2018'de hayatını kaybeden Anthony Bourdain Beyrut'u iki defa ziyaret etti, her ziyaretinde de Le Chef'te yemek yedi. 

Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, geçen hafta Beyrut'ta yaşanan patlamada büyük hasar gören şehrin simge restoranlarından La Chef'in yeniden inşası için 5000 dolar bağışta bulundu.
Oscar ödüllü aktör, bağışını belgesellerinden birinde Le Chef'e yer veren dünyaca ünlü şef Anthony Bourdain'in anısına yaptığını doğruladı.
Crowe, Twitter'da yaptığı bir paylaşımda, "Hâlâ buralarda olsaydı muhtemelen onun da böyle bir bağışı yapacağını düşündüm" dedi.
Le Chef, patlamada ağır hasar aldı. Le Chef, Beyrut'ta patlamanın yaşandığı limana yakın Cımmeyze mahallesinde bulunuyor.
2018'de hayatını kaybeden dünyaca ünlü şef Anthony Bourdain Beyrut'u iki defa ziyaret etti, her ziyaretinde de Le Chef'te yemek yedi.
'No Reservations' adlı 2010 yapımı belgeselde Bourdain, "Le Chef, Beyrut'ta efsanevi bir mekan. Basit ev yemekleriyle ün yapmış. Buraya herkes geliyor" demişti. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır