Teknik Direktör Görevden Alındı

22.08.2020

how to create a web page
Mobirise

Barcelona İspanyol futbol takımı. Bayern Münih de Alman futbol takımı. İki takım da çok meşhur. Barcelona ve Bayern Münih takımları 14 Ağustos’ta maç yaptı. Bu maç Şampiyonlar Ligi maçı idi.
Barcelona, Bayern Münih’e 8-2 yenildi. Bu maçtan sonra teknik direktörün görevi bitti.
Maçtan sonra kulüp bir açıklama yaptı. Yeni teknik direktörü daha sonra açıklayacağız, dedi.
Açıklamadan birkaç gün sonra da Ronald Koeman yeni teknik direktör oldu. Koeman 1989-1995 arasında Barcelona'da oynadı.
Barcelona, La Liga'yı Real Madrid'in ardından 2. olarak tamamladı. 

Barcelona ve Bayern Münih futbol takımları 14 Ağustos’ta maç yaptı. Barcelona, Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçında Bayern Münih takımına 8-2 yenildi. Barcelona, bu mağlubiyetin ardından teknik direktör Quique Setien'in görevine son verdi.
61 yaşındaki Quique Setien, 13 Ocak’ta Barcelona teknik direktörü oldu ve takımı 25 maç yönetti.
Kulüp, yeni teknik direktör önümüzdeki günlerde açıklanacak, dedi. Bu açıklamadan birkaç gün sonra takımın başına Ronald Koeman geldi. Koeman 1989-1995 arasında Barcelona'da oynadı.
İspanyol ligi La Liga'yı Real Madrid 1. sırada, Barcelona 2. sırada tamamladı. Aralarında 5 puan fark vardı. 

Barcelona'nın 14 Ağustos’ta yaptığı Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçında Bayern Münih takımına 8-2 yenilmesinin ardından, teknik direktör Quique Setien'in görevine son verildi.
61 yaşındaki Quique Setien 13 Ocak’ta Barcelona teknik direktörlüğüne getirilmişti ve takımı 25 maç yönetebildi.
Kulübün yeni teknik direktörle ilgili açıklamasından birkaç gün sonra takımın başına, Hollanda milli takımının teknik direktörü Ronald Koeman getirildi. Koeman 1989-1995 arasında Barcelona'da oynamıştı.
Barcelona, koronavirüs salgını nedeniyle bir süre ara verilen İspanyol ligi La Liga'yı Real Madrid'in beş puan gerisinde 2. olarak tamamlamıştı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır