Kadın, Bilerek Elini Kesti

13.09.2020

free html5 templates
Mobirise

Julija Adlesic Slovenya’da yaşıyor. O, 22 yaşında. Julija ve erkek arkadaşı bir plan yaptı.
Onlar Julija için 5 ayrı sigorta satın aldı. Sonra Julija, testere ile elini kasten kesti. Julija ve erkek arkadaşı kesik eli evde bıraktı. Ve hastaneye gitti. Polis kesik eli buldu ve hastaneye götürdü. Doktorlar kesik eli yerine diktiler.
Onların amacı sigortadan 1 milyon euro para almaktı. Yetkililer bunu anladı ve inceleme başlattı. Julija’nın erkek arkadaşı 1 yıl önce internette protez ellerle ilgili arama yaptı. Mahkeme ona üç yıl hapis cezası verdi.
Julija Adlesic, mahkemede suçlamaları kabul etmedi. Julija, iki yıl hapis cezası alabilir.  

Slovenya'da bir kadın, sigorta şirketinden para almak için kendi elini kesti. Kadın, sigorta dolandırıcılığından suçlu bulundu.
22 yaşındaki Julija isimli Slovenyalı kadın, ağaç keserken testereyle elini kestiğini iddia etti.
Yetkililer, olaydan önce genç kadının 5 ayrı sigorta şirketine sigorta yaptırdığını tespit etti. Ayrıca Julija’nın erkek arkadaşının internette protez ellerle ilgili arama yaptığını da tespit ettiler. Onlar, yaklaşık 1 milyon euro tazminat almayı planladı.
Savcılık genç kadın ve sevgilisinin olayın ardından kesik eli evde bırakarak hastaneye gittiğini ancak elin sonradan yerine dikildiğini belirtti.
Mahkeme, kadının sevgilisine 3 yıl hapis cezası verdi. Kadın ise 2 yıl hapis cezası alabilir. 

Slovenya'da 22 yaşındaki bir kadın, sigortadan para alabilmek için kendi elini marangoz testeresiyle kesmekten suçlu bulundu.
Elinin ağaçları keserken koptuğunu öne süren Julija Adlesic'in sigorta dolandırıcılığı suçundan iki yıl hapis cezası alabileceği belirtiliyor.
Julija’nın erkek arkadaşının olaydan bir yıl önce internette protez ellerle ilgili arama yaptığı tespit edildi ve ona üç yıl hapis cezası verildi.
Julija’nın beş ayrı sigorta yaptırdığı ve bir milyon euro tazminat almayı planladığı belirtildi.
Savcılık, Julija ve erkek arkadaşının kesik eli evde bırakarak hastaneye gittiklerini ancak elin sonradan bulunarak yerine dikildiğini bildirdi.
Julija, duruşmalarda elini kasıtlı olarak kestiği suçlamasını reddetti.
Savcılığa göre, çift amacına ulaşabilseydi 500 milyon euro toplu para alacaktı. Paranın kalan miktarı da taksitle ödenecekti. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır