O Uçak Satılıyor

20.09.2020

build your own site for free
Mobirise

Andres Obrador Meksika Devlet Başkanı ve 66 yaşında. O, 1 Aralık 2018’de göreve başladı.
Andres Obrador, 2 yıldan beri başkanlık uçağını satmak istiyor. Çünkü uçak çok lüks ve çok pahalı.
Uçağı 2016 yılında eski devlet başkanı satın aldı. Meksika, uçak için 392 milyon dolar ödedi. Andres Obrador o uçağa binmedi.
Obrador bu uçakla ilgili Temmuz 2019’da bir açıklama yaptı. Ama uçağı satamadılar.
Andres Obrador, konu ile ilgili yeni bir açıklama yaptı: “Bir teklif aldık. Muhtemelen uçağı satacağız.” dedi.  

Meksika Devlet Başkanı Andres Obrador bir önceki hükümetin satın aldığı uçağı satmaya çalışıyor. Çünkü ona göre bu uçak dünyanın en pahalı ve lüks başkanlık uçağı.
Andres Obrador “Uçak ile ilgili bir fiyat teklifi aldık, muhtemelen yakında satacağız.” dedi.
Yaklaşık iki senedir uçağı satmaya çalışan Obrador, bu uçağa binmeyi reddediyor. Uçağı 2016’da eski Devlet Başkanı Felipe Calderon 392 milyon dolara satın aldı.
66 yaşındaki Obrador konuyla ilgili bir açıklama yaparak "Bir teklif aldık. Uçağı muhtemelen yakında satılacağız." dedi.
Devlet Başkanı Obrador 1 Aralık 2018'de göreve geldi. O, seçimden önce israfa son verme vaadinde bulundu. Göreve gelince kendisinin ve hükümet yetkililerinin maaşlarını düşürdü.  

Meksika Devlet Başkanı Andres Obrador bir önceki hükümetin satın aldığı "dünyanın en pahalı ve lüks başkanlık uçağı" ile ilgili bir fiyat teklifi aldıklarını duyurdu.
Uçağın satılması için yaklaşık iki senedir uğraşan Obrador, 2016'da eski Devlet Başkanı Felipe Calderon tarafından 392 milyon dolar ödenerek satın alınan uçağa binmeyi reddetmişti.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan 66 yaşındaki Obrador, "Bir teklif aldık. Şu anda yeni bir fiyat değerlendirilmesi yapılıyor. Uçak muhtemelen yakın bir zamanda satılacak." diye konuştu.
1 Aralık 2018'de göreve gelen Devlet Başkanı Obrador, seçim kampanyasında savurganlığa son verme vaadinde bulunmuş, kendisinin ve diğer hükümet yetkililerinin maaşlarını düşürmüştü.
Obrador en son söz konusu uçağın satışıyla ilgili geçtiğimiz temmuz ayının sonunda bir gelişme yaşandığını duyurmuş, ancak o günden beri konuyla ilgili bir açıklama yapmamıştı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır