Kırgızistan’da Seçim

12.10.2020

portfolio website templates
Mobirise

Kırgızistan’da 4 Ekim’de seçim oldu. Muhalif partilerin taraftarları sonuçları kabul etmedi. Parti üyeleri meclisi işgal etti. Onlar eski cumhurbaşkanını cezaevinden çıkardı.
Eski cumhurbaşkanı başkent Bişkek’te bir miting yaptı. Mevcut cumhurbaşkanının istifasını istedi. Bu mitingde taraflar kavga etti. Bir kişi eski cumhurbaşkanının arabasına ateş etti. Kurşunlar arabanın kapısına geldi. Eski cumhurbaşkanı arabadaydı ama yaralanmadı.  

Kırgızistan'da 4 Ekim'de milletvekili seçimleri yaptılar. Muhalefet partilerinin taraftarları bu seçimlerin sonuçlarını tanımadı, cumhurbaşkanlığını ve meclis binasını işgal etti. Eski Cumhurbaşkanını ve eski bir milletvekilini cezaevinden çıkardı.
Cezaevinden çıkan eski cumhurbaşkanı, mevcut cumhurbaşkanının istifa etmesini istedi ve bir miting düzenledi. Başkent Bişkek’teki bu mitingde taraflar arasında kavga çıktı. Taraflar birbirlerine taş ve şişe attılar.
Bir kişi bu mitingde eski cumhurbaşkanının aracını kurşunladı. Kurşunlar aracın kapısına isabet etti. Eski cumhurbaşkanı miting alanından uzaklaştı.  

Kırgızistan'da cezaevinden çıkarılan ve şu anki cumhurbaşkanının istifa etmesini isteyen eski cumhurbaşkanının aracı kurşunlandı.
Eski cumhurbaşkanının başkent Bişkek'teki bir meydanda taraftarlarıyla düzenlediği gösteride iki grup arasında taş ve şişelerin havada uçtuğu kavga yaşandı.
Çevredekiler tarafından çekilen görüntüye göre eski cumhurbaşkanının aracına kimliği belirsiz bir kişi tarafından ateş edildi.
Aracın kapısına iki kurşun isabet ettiği ve eski cumhurbaşkanının saldırıdan yara almadan kurtulduğu belirtildi.
Kırgızistan'da 4 Ekim'de yapılan milletvekili seçimlerinin sonuçlarını tanımayan muhalefet partilerinin taraftarları, cumhurbaşkanlığını ve parlamentoyu işgal etmişti. Eski Cumhurbaşkanı Atambayev ve eski milletvekili Sadır Caparov'u cezaevinden çıkarmıştı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır