İntihar Etti Ama...

08.11.2020

web design templates
Mobirise

Hindistan'daki bir hapishanede bir kişi vardı. O, 31 yaşındaydı. O adam intihar etti. Yaklaşık 14 yıldan beri hapishanedeydi.
Ona otopsi yaptılar. Onun midesinden bir mektup çıktı. Mektup iki sayfaydı. O, mektubu intihardan önce yuttu.
Mektupta 5 hapishane görevlisinin ismi vardı. Çünkü onlar bu adamı taciz ettiler.
Adamın 6 hapishane arkadaşı, yetkililere mektuplar yazdılar. Adamın iddialarını desteklediler.
Adamın ailesi bu olayla ilgili soruşturma istedi.  

Hindistan'daki bir hapishanede bir mahkûm intihar etti. Mahkûmun otopsisinde midesinden 2 sayfalık not çıktı. Notta cezaevi yetkililerini tacizle suçladı.
Mahkûmun adı Asghar Ali Mansoori idi. Onu hapishane hücresinde asılı hâlde buldular. 31 yaşındaki Asghar Ali Mansoori, iki sayfalık ayrıntılı bir not yazdı ve notu bir poşete koydu. İntihar etmeden önce onu yuttu.
Mansoori'nin notunda beş hapishane görevlisinin adı vardı. Bu görevliler Asghar Ali Mansoori’yi taciz ettiler. Mansoori, görevlilerin tacizini ayrıntılarıyla yazdı. Sonra da intihar etti.
Ölen mahkûmun ailesi yetkililerden olayla ilgili soruşturma başlatmasını istiyor.
Mansoori, yaklaşık 14 yıldan beri bir cinayet suçlamasıyla hapishanede idi.
Mansoori'nin 6 mahkûm arkadaşı, üst düzey yetkililere mektuplar yazarak iddiaları desteklediler.  

Hindistan'da hapishanede intihar eden bir mahkûmun otopsisinde midesinden cezaevi yetkililerini tacizle suçlayan not çıktı.
Geçen hafta hapishane hücresinde asılı olarak bulunan 31 yaşındaki hükümlü Asghar Ali Mansoori, iki sayfalık ayrıntılı notu bir poşete sardı ve intihardan önce yuttu.
Mansoori, mektubunda beş hapishane görevlisinin adını verdi ve kendisine taciz edildiğini iddia ederek olayın ayrıntılarını anlattı.
Ölen mahkûmun ailesi olayla ilgili soruşturma başlatılmasını istiyor.
Mansoori, yaklaşık 14 yıldır bir cinayet suçlamasıyla Hindistan'daki Nashik hapishanesinde yatıyordu.
Mansoori'nin 6 mahkûm arkadaşı, üst düzey polis yetkililer de dâhil olmak üzere pek çok yetkiliye, yapılan iddiaları destekleyen mektuplar yazdı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır