Adam Çukura Düştü

08.11.2020

html templates
Mobirise

Leonard Shoulders ABD'nin New York kentinde yaşıyor. O, otobüs durağına gitti ve otobüs bekledi. Durakta 4,5 metrelik bir çukur oluştu. Leonard Shoulders o çukura düştü.
Leonard Shoulders’ın kolu ve bacağı kırıldı. Adam, yarım saat orada kaldı. O çukurda yüzlerce fare vardı. Adam farelerden korktu. Hareket etmedi. Adamın üzerinde fareler vardı. Adam çığlık atmadı. Çünkü fareler adamın ağzına girebilir.
Olay yerine itfaiye geldi. İtfaiyeciler yarım saatte Shoulders'ı çukurdan çıkardı. Shoulders, hastaneye gitti.
Yetkililer bir soruşturma açtı. Kaldırım neden çöktü, bunu öğrenmek istiyorlar.  

ABD'nin New York kentinde, Leonard Shoulders adlı bir adam, otobüs durağında iken aniden kaldırım açıldı. 4,5 metrelik bir çukur oluştu ve adam oraya düştü.
Adamın kol ve bacak kısmında kırıklar oluştu. Adam 4,5 metrelik çukurdan yaklaşık yarım saat boyunca çıkamadı. Çukurda yüzlerce fare vardı.
Shoulders'ın kardeşi, "Kardeşim çok korktu. Korkudan hareket edemedi, her yerinde fare vardı. Çığlık da atamadı, çünkü farelerin ağzına girmesinden korktu." dedi.
İtfaiye ekipleri yarım saat içinde Shoulders'ı çukurdan çıkardı. Shoulders’ı tedavi için hastaneye götürdüler.
Yetkililer, kaldırımın çöküşünün nedenlerini anlamak için soruşturma başlattı.  

Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde yaşayan Leonard Shoulders adlı bir adam, otobüs durağında beklerken birdenbire kaldırım yarıldı. Leonard Shoulders yüzlerce farenin bulunduğu bir çukura düştü.
4,5 metrelik bir çukura düşen Shoulders, yaklaşık yarım saat orada kaldı. Kol ve bacak kısmında kırıklar oluşan adam dakikalar boyunca çok sayıda farenin olduğu çukurda mahsur kaldı.
Shoulders'ın kardeşi Greg White, kardeşinin büyük bir travma yaşadığını belirterek, "Korkudan hareket edemedi her yerinde fare vardı. Çığlık atamadı, çünkü farelerin ağzına girmesinden korktu." dedi.
İtfaiye ekipleri yarım saat içinde Shoulders'ı fare dolu delikten çıkardı. Shoulders, tedavi görmek üzere hastaneye kaldırıldı. Hastane yetkilileri, New York Times'a hastanın durumunun artık stabil olduğunu söyledi.
Kaldırımın neden çöktüğünü anlamak için bir soruşturma açıldı.
Kazayla sarsılan Leonard Shoulders'ın ailesi dava açmayı düşünüyor. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır