Obama'dan Anı Kitabı

22.11.2020

how to create your own website for free
Mobirise

Barack Obama, ABD'nin 44. başkanı. Obama, bir kitap yazdı. Kitabın adı "A Promised Land". Kitap, ilk 24 saatte ABD ve Kanada'da 890 bin adet sattı. Kitap, ABD'de salı günü çıktı. Kitap 768 sayfa ve 45 dolar.
Obama ABD'de 8 yıl başkanlık yaptı. Kitapta sadece 4 yıllık ilk dönem var. Kitabın ikinci cildi de çıkacak ama zamanı belli değil. Kitapta ilk 200 sayfada başkanlıktan önceki hayatı var.
Kitabın yayımcısı bir açıklama yaptı. "İlk gün satışlarından mutluyuz.” dedi.
Kitapta dünya liderleri ile ilgili ilginç cümleler var. 

ABD'nin eski başkanlarından Barack Obama'nın "A Promised Land" adlı kitabı çıktı. ABD'de salı günü çıkan kitap ilk 24 saat içinde ABD ve Kanada'da 890 bin adet sattı ve modern tarihin en çok satan başkanlık anıları kitabı oldu.
Kitabın yayımcısı bir açıklama yaparak "İlk gün satışlarından memnunuz. Okurlar, Başkan Obama’nın kitabını merakla bekledi." dedi.
Obama'nın eşi Michelle Obama'nın yazdığı Becoming isimli kitap, 2018 yılında ilk gününde 725 bin adet sattı.
ABD'nin 44'üncü başkanı olan Barack Obama, kitabında dünya liderleriyle ilgili ilginç ifadeler kullanıyor.
A Promised Land isimli kitabın ikinci cildi de çıkacak ama tarihi henüz belli değil.
ABD'de salı günü çıkan 768 sayfalık kitabın fiyatı 45 dolar.  

Amerika Birleşik Devletleri'nin eski başkanlarından Barack Obama'nın "A Promised Land" adını verdiği kitabı, piyasaya çıkmasının ardından ilk 24 saatte ABD ve Kanada'da 890 bin adet satılarak modern tarihin en çok satılan başkanlık anılarının anlatıldığı kitap oldu.
Kitabın yayımcısı, "İlk gün satışlarından memnunuz. Okurlar, Başkan Obama’nın kitabını merakla bekliyordu." ifadesini kullandı.
Obama'nın eşi Michelle Obama'nın yazdığı Becoming isimli eser, ilk gününde 725 bin adet ve piyasaya sürüldüğü 2018 tarihinden bu yana da toplamda 10 milyonun üzerinde satmıştı.
ABD'nin 44'üncü başkanı olan Barack Obama, hatıralarını yazdığı kitabında dünya liderleriyle ilgili oldukça ilginç ifadeler kullanıyor.
A Promised Land isimli otobiyografinin ikinci cildinin okuyucuyla ne zaman buluşacağı henüz bilinmiyor.
Amerika Birleşik Devletleri'nde salı günü piyasaya sürülen 768 sayfalık kitabın liste fiyatı 45 dolar olarak belirlendi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır