Maradona Vefat Etti

30.11.2020

bootstrap theme
Mobirise

Diego Armando Maradona, Arjantinli bir futbolcuydu. 25 Kasım'da Çarşamba günü kalp krizinden öldü. Arjantin'de 3 gün yas ilan ettiler. Bazı insanlara göre Maradona "tüm zamanların en iyi futbolcusu"
Maradona için küçük bir cenaze töreni yaptılar. Sonra onu mezarlığa götürdüler. Mezarlık Buenos Aires'e 30 kilometre uzaklıkta. Maradona'yı anne ve babasının yanına gömdüler.
Cenaze törenine herkes katılamadı. Sadece aile bireyleri, bazı akrabaları ve arkadaşları katıldı.
Maradona 30 Ekim'de 60 yaşına girdi. Maradona'nın 5 çocuğu vardı.  

Bazı insanlara göre "tüm zamanların en iyi futbolcusu" olan Diego Armando Maradona, 25 Kasım Çarşamba günü uykudayken kalp krizi geçirdi ve öldü.
Yetkililer, onun bedenini 3 gün boyunca Buenos Aires'teki başkanlık sarayında bekletmeyi ve devlet töreni yapmayı düşündü ama ailesi bunu kabul etmedi. Ailesinin isteği üzerine onun cansız bedenini küçük bir törenle Buenos Aires'e 30 kilometre uzaklıkta bulunan bir mezarlığa defnettiler.
Cenaze törenine sadece Maradona'nın ailesi, yakın çevresi ve bazı futbolcu arkadaşları katıldı. Kalabalık bir grup ünlü futbolcunun naaşını güvenlik güçleri ile kabristana götürdü. Maradona'nın naaşını anne ve babasının yanına defnettiler.
Maradona'nın 5 çocuğu bulunuyordu. Arjantinli eski futbolcu ve teknik adam 2004 yılında karısından ayrıldı. 

Bazı çevrelerce "tüm zamanların en iyi futbolcusu" kabul edilen ve 25 Kasım Çarşamba günü kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Arjantinli futbol efsanesi Diego Armando Maradona son yolculuğuna uğurlandı.
3 gün boyunca başkent Buenos Aires'teki başkanlık sarayında bekletilmesi ve devlet töreniyle toprağa verilmesi planlanan Maradona'nın naaşı, sadece bir gün sonra ailesinin isteği üzerine küçük bir törenle Buenos Aires'te bulunan bir mezarlığa defnedildi.
Cenaze törenine sadece Maradona'nın aile bireyleri, yakın çevresi ve futbolcu arkadaşlarının katılmasına izin verilirken, ünlü futbolcunun naaşı hayranlarının oluşturduğu uzun bir konvoy ve güvenlik güçleri eşliğinde kabristana götürüldü. Maradona'nın naaşı anne ve babasının yanına defnedildi.
30 Ekim'de 60'ıncı doğum gününü kutlayan Maradona, 25 Kasım'da Buenos Aires’teki evinde uyku esnasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiş Arjantin'de 3 gün ulusal yas ilan edilmişti.
Maradona'nın 5 çocuğu bulunuyordu. Arjantinli eski futbolcu ve teknik adam 2004 yılında eski eşinden ayrılmıştı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır