3 Gün Süre Verdiler

06.12.2020

create a web page
Mobirise

Ermenistan, Azerbaycan'a yenildi ve barış antlaşması imzaladı. Ermenistan, Karabağ topraklarını terk etti.
Ermenistan halkı bu duruma çok kızdı. Başkent Erivan'da yaklaşık 20 bin kişi toplandı. Onlar "Hain Nikol", "Nikol Buradan Git" yazılı pankartlar taşıdı. Onlar, Başbakan Paşinyan'ın istifasını istedi.
Protestocular Başbakan Nikol Paşinyan'a 3 gün süre verdi. Bu süre, salı günü öğlen bitecek.
Başbakan Paşinyan, istifa taleplerini kabul etmedi. Barış antlaşması için, acı verici ama gerekli, dedi. 

Karabağ'da, Ermenistan ordusunun Azerbaycan ordusu karşısındaki mağlubiyetinin ardından hükûmete yönelik istifa çağrıları sürüyor.
Ermenistan'ın başkenti Erivan’da on binlerce kişi bir araya geldi ve Dağlık Karabağ yenilgisi nedeniyle Başbakan Nikol Paşinyan'ın istifasını istedi.
Protestocular, istifa etmesi için Başbakan Paşinyan'a salı günü öğle vaktine kadar mühlet verdi. Aksi takdirde ülkede sivil itaatsizlik eylemleri başlayacak, dediler.
Barış anlaşması ile Dağlık Karabağ bölgesinin tümünü Azerbaycan ele geçirdi. Paşinyan, anlaşma için "acı verici ama gerekli" dedi ve istifa taleplerini reddetti.
Göstericiler ellerinde "Hain Nikol", "Nikol buradan defol" yazılı pankartlar taşıyarak başbakanlık konutuna yürüdü. 

Ermenistan'ın başkenti Erivan'da bir araya gelen on binlerce kişi, Dağlık Karabağ'da yaşanan askeri yenilgi nedeniyle Başbakan Nikol Paşinyan'ın istifasını istedi.
Muhalefet partilerinin çağrısı üzerine gerçekleşen gösteride eylemciler, istifa etmesi için Başbakan Paşinyan'a salı günü öğle vaktine kadar süre tanıdı. Aksi takdirde ülke genelinde sivil itaatsizlik eylemlerinin başlayacağı uyarısında bulunuldu.
20 binden fazla kişinin katıldığı göstericilerde göstericiler ellerinde "Hain Nikol", "Nikol buradan defol" yazılı pankartlar taşıyarak başbakanlık konutuna doğru yürüdü.
Paşinyan ise, imzaladığı barış anlaşmasının 'acı verici ama gerekli bir adım' olduğunu savunarak istifa çağrılarını reddetti.
Karabağ'da, Ermenistan ordusunun Azerbaycan ordusu karşısındaki mağlubiyetinin ardından hükûmete yönelik istifa çağrıları sürerken ülkedeki muhalif 17 siyasi parti, Paşinyan’a karşı ortak açıklama yayımladı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır