Uzaylılar Var Ama...

13.12.2020

free portfolio website templates
Mobirise

Uzaylılar, gerçekten var mı? Bu kimse bilmiyor. Uzaylıları sadece bilim kurgu filmlerinde görüyoruz. Uzaylılar ile ilgili elimizde kanıt yok.
Profesör Haim Eshed, uzaylılarla ilgili bir açıklama yaptı. Profesör, 1981'den 2010'a kadar İsrail'in uzay programında çalıştı. O, İsrail basınına açıklama yaptı. "Uzaylılar insanlara görünmek istemiyor çünkü insanlar buna hazır değil." dedi. Eshed, "Uzaylıların Mars'ta bir merkezi var. Onlar, ABD Başkanı Donald Trump ile sessizlik anlaşması yaptı." dedi. Eshed şöyle devam etti. "Bunları 5 yıl önce söylemek mümkün değildi."
Gazeteciler, Profesör Haim Eshed'e sordu. "Bunu neden şimdi açıklıyorsunuz?" O cevap verdi: "Unvanlarımı ve ödüllerimi aldım, artık bir şey kaybetmem mümkün değil." dedi.
Profesör aklını kaybetmiş olabilir mi? Belki. 

Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed, ülkesindeki bir gazeteye uzaylılarla ilgili açıklama yaptı.
Prof. Eshed, 1981-2010 yılları arasında 30 yıla yakın süre İsrail'in uzay güvenlik programını yürüttü ve üç kez de İsrail Güvenlik Ödülü’nü aldı.
87 yaşındaki emekli generale göre uzaylılar ve Amerikalılar arasında işbirliği var. Trump, uzaylıların varlığını ortaya çıkarmak istedi ama uzaylılar bunu istemedi. Uzaylılar, Trump’a "Bekle, önce insanların sakinleşmesine fırsat ver." dediler.
Konuyla ilgili bir habere göre onlar insanlığın uzayı ve uzay gemilerini anlamasını bekleyecek. O tarihe kadar uzaylıların hareketleri gizli kalacak.
Prof. Eshed, bu bilgiyi neden şimdi paylaşıyorsunuz sorusuna da yanıt verdi. Eshed, "Açıklamamın zamanlaması sadece akademi dünyasındaki değişimden kaynaklanıyor.” dedi. "Bunları beş yıl önce söylesem beni hastaneye götürürlerdi. Şimdi kaybedecek bir şeyim yok. Derecelerimi ve ödüllerimi aldım." ifadelerini kullandı. 

1981-2010 yılları arasında 30 yıla yakın süre İsrail'in uzay güvenlik programını yürüten Prof. Haim Eshed, bir gazeteye açıklamalarda bulundu.
87 yaşındaki emekli generale göre uzaylılar ve Amerikalılar arasındaki işbirliği Mars üzerinde Amerikalı ve uzaylı temsilcilerin bulunduğu gizli bir yeraltı üssünü de kapsıyor.
Konuyla ilgili bir habere göre Trump uzaylıların varlığıyla ilgili gerçekleri gün yüzüne çıkaracaktı ama uzaylılar "Bekle, önce insanların sakinleşmesine fırsat ver." dedi.
Eshed, uzaylıların barış için geldiklerini belirterek "Onlar insanlığın evrilmesini, uzay ile uzay gemilerinin ne olduğunu daha iyi anlayacak düzeye ulaşmamızı bekliyor." dedi.
Prof. Eshed, bu bilgiyi neden şimdi paylaştığına dair soruya yanıt verdi. Eshed, açıklamasının zamanlamasının sadece akademi dünyasındaki değişimden kaynaklandığını belirtti. Eshed "Bunları beş yıl önce söyleseydim beni hastaneye kaldırırlardı. Ancak bugün uzaylılara daha farklı bakıyorlar. Kaybedecek bir şeyim yok. Derecelerimi ve ödüllerimi aldım." ifadelerini kullandı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır