İdam Cezası Verildi

20.12.2020

bootstrap responsive templates
Mobirise

Takahiro Shiraishi, bir seri katil. O, Japonyalı ve 30 yaşında. Shiraishi, Twitter’dan bazı kadınlarla görüştü. O kadınlar ölmek istiyor.
Shiraishi’nin evi Tokyo’ya çok yakın. Shiraishi, kadınları evine davet etti. Sonra onlara alkol, sakinleştirici veya uyku hapı verdi. Onlara tecavüz etti ve onları öldürdü.
Japon polisi, 2017 yılında Shiraishi’yi yakaladı. Polis, onun evinde 240 adet kemik buldu. Bunlar, insan kemikleri idi.
Shiraishi, 2 ay içinde 9 kişiyi öldürdü. Onların yaşı 15-26 arasında değişiyor. Onların sekizi kadın, biri erkek.
Cinayetleri 9. kişinin ağabeyi ortaya çıkardı. Shiraishi, suçunu itiraf etti. Savcılar son duruşmada Shiraishi için ölüm cezası istedi.
Mahkeme salonunda Covid-19 sebebiyle yalnızca 16 kişi vardı. Shiraishi, mahkemede “Pişman değilim.” dedi. Mahkeme, Takahiro Shiraishi’ye idam cezası verdi. 

Takahiro Shiraishi, bir seri katil. O, Twitter üzerinden intihar etmek isteyen kadınlarla tanıştı. Kurbanlarını ikna ederek evine davet eden Shiraishi, daha sonra bu kişilere alkol, sakinleştirici ya da uyku hapı verdi. Onlara tecavüz ederek onları öldüren Shiraishi, bedenlerini de parçalara ayırdı.
Shiraishi’nin cinayetleri 2017 yılında ortaya çıktı. Polis, Shiraishi’nin başkent Tokyo yakınlarındaki dairesinde 9 insan cesedine ait 240 adet kemik parçası buldu.
Shiraishi bu cinayetleri iki ay içerisinde işledi. Shiraishi, yaşları 15 ile 26 arasında değişen sekiz kadın ve bir adamı öldürdü.
9. kurbanın ağabeyi, ölen kardeşinin Twitter hesabına girdi ve mesajlaşmaları gördü. Bunun üzerine cinayetler açığa çıktı. Shiraishi suçunu itiraf etti.
Shiraishi, kurbanlarımı öldürdükten sonra banyoda parçalara ayırdım, iç organlarını çöpe attım, dedi ve suçunu itiraf etti. Savcılar son duruşmada Shiraishi için ölüm cezası talep etti.
Covid-19 sebebiyle mahkeme salonuna yalnızca 16 kişi aldılar. Mahkeme, 30 yaşındaki Japon seri katil Takahiro Shiraishi hakkında idam cezası verdi. 

Twitter üzerinden intihara meyilli kadınlarla tanışan 30 yaşındaki Japon seri katil Takahiro Shiraishi hakkında idam cezası verildi.
Kurbanlarına intihar etmeleri konusunda yardımcı olacağını söyleyerek evine davet eden Shiraishi'nin daha sonra bu kişilere alkol, sakinleştirici ya da uyku hapı verdiği tespit edildi. Ayrıca onlara tecavüz ettiği ve boğarak öldürdükten sonra bedenlerini parçalara ayırdığı anlaşıldı.
2017 yılında ortaya çıkarılan olayda katilin başkent Tokyo yakınlarındaki dairesinde sakladığı 9 insan cesedine ait 240 adet kemik parçası bulundu.
Yaşları 15 ile 26 arasında değişen sekiz kadın ve bir adamın öldürüldüğü tespit edildi. Cinayetlerin iki ay içerisinde işlendiği belirlendi.
Kurbanlarını öldürdükten sonra banyoda parçalara ayırdığını, iç organlarını çöp olarak attığını itiraf eden Shiraishi, cinayetleri maddi sebepler ve cinsel arzularını tatmin etmek için işlediğini ifade etmişti.
Dava sırasında kurbanların yakınlarından özür dileyen Shiraishi, işlediği cinayetlerden dolayı pişmanlık duymadığını söyledi.
Mahkeme salonunda Covid-19 tedbirleri sebebiyle halktan yalnızca 16 kişinin bulunmasına izin verilirken, davayı 400’den fazla kişi internet üzerinden takip etti. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır