Kanalizasyonda Külçe Altın

27.12.2020

free css templates
Mobirise

Brüksel, Belçika’nın başkentidir. Salı günü Brüksel’de ilginç bir olay oldu. Temizlik işçileri 2 külçe altın buldu.
Temizlik işçileri tamir için kanalizasyonu indi. Kanalizasyonda 2 külçe altın buldu. Altınlar yaklaşık 100.000 euro.
Temizlik işçileri polisi aradı ve altınları polise verdi. Altınlar kime ait, altınlar kanalizasyona nasıl geldi, kimse bilmiyor. Polis, altınların sabini arıyor.
Peki, polis altınların sahibini bulamadı. O zaman ne olacak? Polis, altınları temizlik işçilerine verecek. 

Belçika'nın başkentinde bir temizlik ekibi salı günü bir sürpriz yaşadı. Bir arızayı tamir etmek için şehrin kanalizasyonlarına inen temizlik ekibi iki külçe altın buldu. Külçe altınlar bugün yaklaşık 100 bin euro değerinde.
Altınları bulan kişiler hemen emniyete haber verdi ve altınları polise teslim etti.
Polis, altınların sahibini ve orada olma sebebini bulmak için soruşturma başlattı. Diyelim ki polis altınların sahibini bulamadı. O zaman 6 ay sonra altınları, onları bulan temizlik ekibine verecekler.
Bu tür olaylar çok nadir oluyor. Fakat İsviçre'de atık sularda altın bulunması şaşırtıcı bir durum değil.
İsviçre su araştırma enstitüsüne göre, İsviçre’de her yıl atık sularda yaklaşık 43 kilo altın buluyorlar. 

Belçika'nın başkenti Brüksel’de bir temizlik ekibi salı günü bir sürprizle karşılaştı. Sıkışmış bir kanalı açmak için şehrin kanalizasyonlarına inen ekip yaklaşık 100 bin euro değerinde iki külçe altın buldu.
Altınları bulan kişiler hemen emniyete haber vererek külçeleri polise teslim etti.
Polis altınların nereden geldiğini ve kime ait olduğunu bulmak için soruşturma başlattı. Ancak, 6 ay içinde altınların sahipleri bulunamazsa, onları bulan kişilere iade edilecek.
Bu tür keşifler çok nadir olsa da, bir başka Avrupa ülkesi olan İsviçre'de atık sularda altın bulunması şaşırtıcı bir durum değil.
İsviçre su araştırma enstitüsü verilerine göre, ülkede her yıl atık sularda yaklaşık 3 ton gümüş ve 43 kilo altın bulunuyor. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır