30 Kg Portakal Yediler

01.02.2021

free css templates
Mobirise

Bu haber Çin’den... Kunming, Çin'in Yünnan eyaletinin başkenti. Çinli dört kişi, Kunming şehrine gitti. Kunming’de iş görüşmeleri vardı. Onlar, oradan 30 kilogram portakal satın aldılar. Sonra havaalanına gittiler. Onlar, portakallar ile uçağa binmek istediler.
Görevliler, bu kişilerden bagaj için para istedi. Onlar ek ücreti fazla buldular ve ekstra bagaj için para ödemek istemediler. Ve ilginç bir çözüm buldular: Portakalları yemek.
Dört kişi 30 kilogram portakalın hepsini havalimanında yedi. Portakalların tamamını yaklaşık 30 dakikada bitti. Onlardan biri “Bir daha asla portakal yemek istemiyoruz.” dedi. 

Çin'in güneybatısındaki Yünnan eyaletinin başkenti ve en büyük şehri olan Kunming’te ilginç bir olay oldu. Uçağa biniş sırasında ekstra bagaj ücreti ödemek istemeyen kişiler, yanlarındaki 30 kg portakalı yedi.
Wang soyadlı bir kişi ve üç arkadaşı, şehre düzenledikleri iş seyahatinde 30 kilogram portakal satın aldı.
Fakat havayolu görevlileri, havalimanında bagaj tesliminde bagaj ağırlığını aştıkları için onlardan ek ücret istedi. Görevliler, 30 kg portakal için toplam 300 Çin yuanı masraf talep etti.
Wang ve arkadaşları, ek ücreti çok fazla bularak ödemek istemediler ve durumu ilginç bir yolla çözmeye karar verdiler. Dört kişi yanlarındaki 30 kilogram portakalı havalimanında tek seferde yedi. Portakalları yemeleri için geçen süre yaklaşık 30 dakika idi.
Wang “Bir daha asla portakal yemek istemiyoruz.” dedi. 

Çin'in güneybatısında kalan Yünnan bölgesindeki bir havalimanında uçağa biniş sırasında ekstra bagaj ücreti ödemek istemeyen kişiler, duruma ilginç bir çözüm buldu.
Yünnan'ın başkenti Kunming'deki havalimanında yaşanan olayda Wang soyadlı bir kişi ve üç arkadaşı, iş seyahati için gittikleri şehirden 30 kilogram portakal satın aldı.
Fakat havalimanında portakallarla uçağa biniş yapmak istediklerinde, havayolu görevlileri belirlenen bagaj ağırlığını aştıklarını belirterek 300 Çin yuanı ek ücret ödemeleri gerektiğini söyledi.
Wang ve arkadaşları ek ücreti çok fazla bulduklarını belirterek ödemek istemediklerini söyledi. Wang ve arkadaşları, durumu çözmek için ilginç bir karar verdi.
Dört kişi yanında getirdiği 30 kilogram portakalın hepsini havalimanında tek seferde yedi. “Orada oturup ne varsa yedik ama bir daha asla portakal yemek istemiyorum.” diyen Wang, portakalları bitirmelerinin 30 dakika sürdüğünü söyledi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır