Polis Telsizine Girdi

01.02.2021

free website creation software
Mobirise

Polis, perşembe gecesi Almanya’nın başkenti Berlin’de bir kişiyi yakaladı. O, 32 yaşında. Polis, gizlilik yasası nedeniyle bu kişinin ismini açıklamadı.
O, bir görevli değil ama hava araçları ile konuştu. Hava araçları polis helikopterleri ve uçaklardır. Onlara uçuş emirleri verdi.
Polis, adamı yakalamak istedi. Onun mahallesine bir polis helikopteri gitti. O kişi, korsan bir şekilde helikopterin telsizine girdi ve sahte uçuş emri verdi.
Polis, o kişinin evine girdi ve onu suçüstü yakaladı. Polis, onun evini aradı ve evde iki adet telsiz buldu. Bu telsizler hava araçları ile bağlantı kuruyor.
Bu kişi, son 6 ay içinde çok defa telsizle hava araçlarına emir verdi. Bu emirler sebebi ile herhangi bir kaza veya olay olmadı.  

Berlin polisi, bir kişinin uçaklara ve polis helikopterlerine korsan şekilde girerek sahte uçuş emri verdiğini tespit etti. Polis, şahsı, perşembe gecesi Berlin'in doğusunda gözaltına aldı.
Polis, gizlilik yasalarından dolayı 32 yaşındaki şahsın ismini açıklamadı. Şahıs, bir havacılık yetkilisini taklit ediyordu.
Polis, şahsın yerini tespit etmek için yaşadığı mahalleye helikopter gönderdi. Şahıs, bu sırada korsan şekilde helikopterin telsiz frekansına girerek yine sahte emir verdi. Şahıs, sahte emri verirken güvenlik güçleri şahsın evine baskın düzenledi ve onu suçüstü yakaladı.
Polis, şahsın evinde arama yaptı ve hava araçlarıyla bağlantı kurmak için gerekli frekansları yakalayan iki telsiz buldu.
Şahıs, son altı ay içinde pek çok uçak ve helikopter ile temas kurarak onlara talimatlar verdi.
Polis, “Şahsın eylemlerinden dolayı şu ana kadar herhangi bir kaza veya olay olmadı.” dedi. 

Almanya'nın başkenti Berlin'de aralarında polis helikopterleri, yolcu uçakları ve nakliye uçaklarının da bulunduğu çok sayıda hava aracına sahte uçuş emri vermekle suçlanan bir şahıs gözaltına alındı.
Gizlilik yasaları gereği adı açıklanmayan ancak 32 yaşında olduğu belirtilen zanlının bir havacılık yetkilisini taklit ettiği ifade edildi.
Polis, şahsın perşembe gecesi Berlin'in doğu bölgesindeki Koepenick'te gözaltına alındığını ifade etti.
Yerinin tespit edilmesi için yaşadığı semte polis helikopteri gönderildiği, zanlının bu sırada korsan şekilde helikopterin telsiz frekansına girerek yine sahte emir verdiği kaydedildi.
Bu sırada hazır durumda bekleyen güvenlik güçlerinin şahsın evine baskın düzenleyerek onu suçüstü yakaladığı ifade edildi.
Şahsın evinde yapılan aramada, hava araçlarıyla bağlantı kurmak için gerekli frekansları yakalayan iki telsiz bulundu.
Şahsın son altı ay içinde yolcu uçakları, nakliye uçakları ve polis helikopterleriyle temas kurarak talimatlar verdiği ve iletişimde daha profesyonel hâle geldiği belirtildi.
Polis, şahsın eylemlerinden ötürü şu ana kadar kayda giren herhangi bir kaza veya başka bir olayın vuku bulmadığını açıkladı. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır