Cristiano Ronaldo’dan Rekor

28.03.2021

free bootstrap template
Mobirise

Pele, Brezilyalı eski bir futbolcu. Cristiano Ronaldo ise Portekizli. Onları herkes biliyor. Onlar, çok önemli iki futbolcu. Maçlarda çok gol attılar.
Pele’nin resmi maçlarda 767 golü vardı. İki hafta önce Cristiano Ronaldo bir maçta 3 gol attı. Ve onun gol sayısı 770 oldu. Cristiano Ronaldo, Pele’yi geçti. Ronaldo, dünyanın en golcü futbolcusu oldu. Pele, artık en golcü oyuncu değil.
Pele, Twitter’da bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Pele ve Cristiano Ronaldo var. Mesajda şöyle yazıyor: Sana hayranım, senin maçlarını izliyorum. Bu, bir sır değil. Benim gol rekorumu geçtin. Tebrikler.
Cristiano Ronaldo ise Instagram’da Pele ile bir fotoğraf paylaştı. “Golcüler arasında üstlerdeyim. Pele’nin gol sayısını geçtim. Bunu asla hayal etmedim.” dedi. 

Pele, iki hafta önce futbol tarihinin en golcü futbolcusuydu. Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo resmi maçlarda toplam 770 gol attı ve Pele’nin gol sayısını geçti.
Cristiano Ronaldo, iki hafta önce Cagliari maçında 3 yol attı. 36 yaşındaki Cristiano Ronaldo’nun toplam gol sayısı 770'e çıktı ve Pele'nin 767 gol sayısını geçti.
Brezilyalı Pele, Twitter’da Ronaldo ile fotoğrafını paylaştı ve şunları yazdı: "Sana çok hayranım ve senin maçlarını izlemeyi seviyorum. Bu, kimse için sır değil. Resmi maçlarda gol rekorumu kırdın, tebrikler. Bu fotoğrafı büyük bir sevgiyle buraya bırakıyorum."
Ronaldo ise Instagram’da Pele ile fotoğrafını paylaştı ve şunları yazdı: "En golcü oyuncular arasında üst sıralarda olmak güzel. Pele’nin rekorunu kırmayı hayal etmem mümkün değildi."  

Pele, artık futbol tarihinin en çok gol atan ismi değil. Portekizli Cristiano Ronaldo resmi maçlarda toplam 770 gol atarak kırılması zor bir rekora imza attı.
İtalya'da iki hafta önce oynanan Cagliari maçında 3 gol atan 36 yaşındaki Ronaldo, toplam gol sayısını 770'e çıkarak Pele'nin 767 gol rekorunu kırdı.
Brezilyalı Pele, Twitter hesabında Ronaldo ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, "Ne güzel bir yolculuk yaşıyorsun. Sana hayranım ve seni oynarken izlemeyi seviyorum. Bu, kimse için sır değil. Resmi maçlarda gol rekorumu kırdığın için tebrikler. Tek pişmanlığım bugün sana sarılamamak. Yıllardır süren dostluğun sembolü olarak bu fotoğrafı buraya bırakıyorum." ifadelerini kullandı.
Ronaldo ise Instagram'da Pele ile fotoğrafını paylaşarak, "Dünya golcüleri sıralamasında üst sıralarda yer alarak Pele'nin rekorunu kırmak, çocukken asla hayal edemeyeceğim bir şeydi" diyerek Pele’ye olan hayranlığını dile getirdi. 

No special actions required, all sites you make with Mobirise are mobile-friendly. You don't have to create a special mobile version of your site, it will adapt automagically.

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks into the page, edit content inline and publish - no technical skills required.

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

FACEBOOK COMMENTS WILL BE SHOWN ONLY WHEN YOUR SITE IS ONLINE

© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır