Sıra Dışı Araba 

07.03.2020

how to build a site for free
Seviye 1
Moskova polisi caddede farklı bir araba gördü. Araba Batmobil'e benziyor. Batmobil, Batman filminden bir araba. Araba çok büyük. 6 metre uzunluğunda ve 3,9 metre genişliğinde. Yollar için çok tehlikeli.
Arabanın sürücüsü orada yoktu. Arabayı götürmek için özel bir çekici çağırdılar. Çekici, arabanın etrafına plastik koydu. Ona zarar vermek istemediler. Arabayı götürdüler. 
Polis, bir kişi bu arabayı yasadışı yapmış, diyor. Aracın kaydı yok. 
Sürücü 32 yaşında. Trafik yasalarını ihlal etti. Polis onunla konuşmak istiyor. Başı belada ve para ödemek zorunda. 

Seviye 2
Moskova’da, Rusya polisi şehir merkezindeki bir ana caddeye park edilmiş sıra dışı bir araba gördü. Araba, Batman filmindeki Batmobil'e benziyordu.
Araba 6 metre uzunluğunda ve 3,9 metre genişliğindeydi. Çok büyüktü ve yollar için güvenli değildi. Polis, arabayı çizmek istemediği için arabanın etrafına plastik koyan özel bir çekici çağırdı.
Polis geldiğinde sürücü orada değildi. Ancak yetkililer, 32 yaşında bir erkek olduğunu söyledi. Yetkililer, birinin arabayı yasadışı olarak inşa ettiğini söyledi.
Sürücü trafik yasalarını ihlal etti. Arabanın hiç kaydı yok. Polis, şoföre ceza vermek istiyor.
Seviye 3
Rusya'nın Moskova kentindeki polis, Batmobil'in özel yapım bir kopyasını ele geçirdi. Rus haber kaynaklarına göre, polis, otomobilin Moskova'nın merkezindeki büyük bir caddeye park edildiğini fark etti.
Rus yetkililer, aracın kabul edilebilir ölçüleri aştığını söyledi. 3,9 metre genişliğe ve 6 metre uzunluğa sahip araç, kamu yollarında izin verilemeyecek kadar büyüktü.
Sürücü etrafta değildi ve polis aracı çektirmek için özel bir çekici kamyon çağırdı. Çekici, aracın çizilmesini önlemek için etrafını plastikle sardı.
Polis, arabanın yasadışı bir şekilde özel bir atölyede toplandığını ve kaydedilmediğini söyledi. 32 yaşındaki sürücü kamu yasalarını ihlal ettiği için sürücüye para cezası verilecek.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır