Rehineler Serbest

07.03.2020

html templates
Seviye 1
Filipinler'de bir güvenlik görevlisi bir alışveriş merkezindeki işini kaybetti. O çok kızgındı. Adam alışveriş merkezine geri döndü. Yanında silahı vardı. Bir kişiyi vurdu. Diğer insanları rehin aldı.
Polis geldi. Adamla konuştular. Polis saatler sonra alışveriş merkezine girdi. İnsanları kurtardı. Yaralılar iyileşmek için hastaneye gitti. Adam hapse girdi.
Seviye 2
Filipinler'de silahlı bir kişi birini vurdu ve bir alışveriş merkezinde yaklaşık 30 kişiyi rehin aldı. Adam, alışveriş merkezinde güvenlik görevlisiydi ve yakın zamanda işinden kovulduğu için üzgündü.
Polis, silahlı adamla görüştü. Saatler sonra, uzman polisler ve diğer polisler herkesi kurtarmak için alışveriş merkezine girdi. İnsanlar kurtuldular ve yaralılar hastanede iyileşiyor.
Seviye 3
Filipinler'de V-Mall alışveriş merkezinde Archie Paray adlı silahlı bir kişinin bir kişiyi vurduğu ve alışveriş merkezinde 30-40 kişiyi rehin aldığı bildirildi. Yerel basında yer alan haberlerde Paray’ın, alışveriş merkezinde eski bir güvenlik görevlisi olduğu ve yakın zamanda görevden alındığı için üzgün olduğu kaydedildi.
Polis'in Paray ile görüştüğü, saatler sonra SWAT ekibinin ve diğer kolluk kuvvetlerinin rehineleri kurtarmak ve Paray'ı yakalamak için alışveriş merkezine girdiği bildirildi. Rehinelerin serbest bırakıldığı ve yaralanan rehineler hastaneye kaldırıldığı bilgisi verildi.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır