Yanardağ'da Cambazlık

10.03.2020

free html5 templates
Seviye 1
Nik Wallenda Amerikalı ünlü ip cambazıdır. O 41 yaşında. Aktif bir yanardağın üstünde yürüdü. Bu yanardağ son 30 senede 13 kere patladı. Yanardağın 500 metre üstüne halat koydular. Wallenda yanardağın üstünde yaklaşık 600 metre yürüdü. ABD'deki bazı televizyonlar bu gösteriyi canlı yayımladı.
Wallenda'nın bu tehlikeli gösterisi 31 dakikaydı. Wallenda’nın ağzında zehirli dumanlardan korunmak için oksijen maskesi vardı.
Bazı izleyiciler Wallenda’nın emniyet kemerini gördü. Bu sebeple çok şaşırdılar.
Wallenda 2012 yılında, Niagara Şelalelerini geçti. Bir yıl sonra da Büyük Kanyon’u geçti.
Seviye 2
Amerikalı ünlü ip cambazı Nik Wallenda, aktif bir yanardağın üzerinde yürüyüş gerçekleştirdi. Wallenda son 30 senede 13 kere patlayan yanardağın 500 metre üzerindeki halatta yaklaşık 600 metre yürüdü.
41 yaşındaki Wallenda'nın bu tehlikeli yürüyüşü 31 dakika devam etti. Wallenda zehirli dumanlardan korunmak için oksijen maskesi kullandı.
ABD'deki bazı televizyonlar onun bu yürüyüşünü canlı yayımladı. Bazı izleyiciler Wallenda'nın emniyet kemerini fark ettiler ve hayal kırıklığına uğradılar.
Wallenda 2012 yılında, Niagara Şelaleleri üzerinde bir tel üzerinde yürüyen ilk kişi olma hayalini gerçekleştirdi. Bir yıl sonra da Büyük Kanyon üzerinden geçti.
Seviye 3
Dünyaca ünlü ABD'li ip cambazı Nik Wallenda dünyanın en aktif yanardağlarından biri olan Nikaragua'daki Masaya Volkanı'nın üzerinde yürüdü. Son 30 senede 13 kere patlayan yanardağın yaklaşık 500 metre üzerinde gerdirilen halatta yaklaşık 600 metre yürüyen Wallenda'nın bu gösterisi ABD'deki bazı televizyon kanallarında canlı yayımlandı. Çılgın sporcu yanardağdan çıkan kötü kokulu ve zehirli gazdan etkilenmemek için özel bir oksijen tüpü taktı. 41 yaşındaki sporcunun tehlikeli yürüyüşü yaklaşık yarım saat sürdü.
Bazı izleyiciler Wallenda'nın emniyet kemeri taktığını fark ettiklerinde hayal kırıklığına uğradılar.
Wallenda 2012 yılında, Niagara Şelalelerini bir tel üzerinde geçen ilk kişi olma hayalini yerine getirmişti. Bir yıl sonra da Büyük Kanyon üzerinden geçmişti.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır