Maymunlar Şehre İndi

15.03.2020

html templates
Seviye 1
Bu haber Tayland'ın turistik kentlerinden Lopburi'den... Maymunlara normal zamanlarda turistler yemek veriyor. Ama şimdi Lopburi’deki maymunların yemeği yok. Bu sebeple maymunlar kente indi. Bunun sebebi koronavirüs. Koronavirüs sebebiyle kentte çok az turist var.
Yüzlerce maymun, yiyecek için kent merkezine indi. Maymunlar yiyecek için birbirine saldırdı. O anları, kameralar kaydetti.
Pek çok insan bu olayı gördü. İnsanlar, “Maymunları bu kadar saldırgan görmedik. Küçücük bir muz için onlarca maymun birbirine saldırdı.” dedi.
Yetkililer ise “Maymunlar çok aç. Bu sebeple doğal yaşam yerlerinden kente indiler.” dedi.
Seviye 2
Tayland'ın turistik kentlerinden Lopburi'de maymunlar kente indi. Normal zamanlarda turistler tarafından beslenen maymunlara koronavirüs sebebiyle yemek verecek turist neredeyse yok. Bu sebeple maymunlar kente indi.
Tayland’ın Lopburi kentinde koronavirüs sebebiyle boşalan sokakları, yiyecek arayan maymunlar doldurdu.
Yüzlerce maymun, yiyecek bulmak için kente indi. Maymunların yiyecek için birbirine saldırdığı anları, kameralar kaydetti.
Bu olayı gören kişiler, maymunları bu kadar saldırgan görmediklerini, küçücük bir muz için onlarca maymunun birbirine saldırdığını söyledi.
Yetkililer ise maymunların çok aç kaldığını, bu yüzden doğal yaşam yerlerinden kente indiklerini açıkladı.
Seviye 3
Tayland’da koronavirüs nedeniyle boşalan sokakları maymunlar istila etti. Yiyecek bulamayan yüzlerce maymun, Tayland’ın sokaklarında yiyecek aradı.
Tayland’ın Lopburi kentinde koronavirüs sebebiyle boşalan sokakları, yiyecek arayan maymunlar doldurdu.
Yüzlerce maymun, yiyecek bulmak için kente indi. Maymunların yiyecek için birbirine saldırdığı anlar, kameralara yansıdı.
Görgü tanıkları, maymunları bu kadar saldırgan görmediklerini, küçücük bir muz için onlarca maymunun birbirine saldırdığını söyledi.
Yetkililer ise maymunların çok aç kaldığını, bu yüzden doğal yaşam yerlerinden kente indiklerini açıkladı.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır